tablice-lean

Tablice - niezbędne narzędzia w procesie wdrażania Lean Management

26-03-2021

Coraz częściej słyszysz sformułowanie lean management, ale nie do końca rozumiesz co może ono oznaczać? Choć o uszy obiły ci się zarówno szczupłe rozwiązania jak i ciągły przepływ to tematyka zarządzania w systemie lean nadal wydaje ci się być czarną magią? Nic dziwnego, dla osób spoza branży zarządzania lean management może być prawdziwym rocket science. Podjęliśmy się jednak tego karkołomnego zadania i przybliżymy Wam podstawowe zagadnienia, które z pewnością okażą się bardzo pomocne podczas procesu poznawania całej tematyki!

trendy2021

Trendy w kolorach wnętrz na 2021 rok

05-02-2021

Większość z nas w 2020 roku spędziła w domu znacznie większą ilość czasu niż zapewne zamierzała. Sytuacja, która nas spotkała sprawiła, że zaczęliśmy zwracać zdecydowanie większą uwagę na wnętrza, w których przyszło nam przebywać niemal 24 godziny na dobę. 2021 prawdopodobnie nie będzie znacząco różnił się od ubiegłego roku, w związku z czym warto rozważyć chociażby drobne zmiany w wizerunku mieszkania. Tym sposobem można uczynić je bardziej przytulnym i stylowym oraz sprawić, aby spędzone w nim godziny były możliwie najprzyjemniejsze. Z pewnością waloru estetycznego i charakteru dostarczą wnętrzom modne kolory i zbudowana na ich bazie koncepcja całego wystroju! A zatem jakie są trendy w kolorach wnętrz na 2021 rok?

Jak wybrać tablicę suchościeralną?

Jak wybrać tablicę suchościeralną?

07-03-2016

Wybór tablicy suchościeralnej wcale nie musi być trudny. Uzależniony jest w głównej mierze od sposobu jej montażu, rodzaju podłoża oraz naszych preferencji wizualnych. Tablice występują w wersji matowej oraz błyszczącej i zasadniczo dzielą się na dwa rodzaje: tablice samoprzylepne oraz wzmocnione podkładem PCV.

Jaka jest różnica między szablonem jednorazowego a wielokrotnego użytku?

Jaka jest różnica między szablonem jednorazowego a wielokrotnego użytku?

23-03-2016

Wybór rodzaju szablonu malarskiego uwarunkowany jest głównie jego przeznaczeniem, kształtem oraz rozmiarem. Jeśli zależy nam na skomplikowanym, niestandardowym kształcie w dużych rozmiarach najlepszym rozwiązaniem będzie użycie szablonu jednorazowego użytku. Jeśli jednak chcemy odwzorować prosty nieskomplikowany kształt, a do tego wielokrotnie go powielać dobrym rozwiązaniem będzie szablon wielokrotnego użytku. Warto zwrócić jednak uwagę, iż koszt wytworzenia szablonu wielokrotnego użytku jest zdecydowanie większy więc w sytuacji gdy chcemy powielić dwu lub trzykrotnie ten sam wzór tańszym rozwiązaniem może okazać się zakup dwóch lub trzech szablonów jednokrotnego użytku. Poniżej przedstawiamy szczegółową charakterystykę obydwóch produktów i parę dodatkowych cennych uwag.

Czym się różni szablon malarski od naklejki?

Czym się różni szablon malarski od naklejki?

09-06-2016

Często przy zakupie wymarzonej dekoracji powstaje dylemat czy wybrać naklejkę czy szablon malarski i jaka w zasadzie jest między nimi różnica? Odpowiedz jest zaskakująco prosta. Kluczową sprawą w wyborze jest odpowiedzenie sobie na pytanie czy zależy nam na szybkim wykonaniu dekoracji poprzez naklejenie wybranego wzoru na ścianie czy może bardziej czasochłonne lecz również nieskąplikowane naniesienie dekoracji za pomocą wałka lub pędzla i farby.

Jak naprawić powierzchnię tablicy suchościeralnej?

Jak naprawić powierzchnię tablicy suchościeralnej?

17-07-2016

Obecnie na rynku dostępna jest szeroka gama tablic suchościeralnych. Na pierwszy rzut oka ciężko rozróżnić oferowane w sklepach modele. Każda z nich wygląda równie atrakcyjne i trudno podjąć właściwą decyzję zakupową. Dopiero w trakcie użytkowania może okazać się, iż powierzchnia suchościeralna nie spełnia do końca naszych oczekiwań. Napisy trudno się zmywają, rozmazują, a czasami w sposób nieodwracalny pozostają na powierzchni tablicy.

Jaką powierzchnię tablicy suchościeralnej wybrać - matową czy błyszczącą?

Jaką powierzchnię tablicy suchościeralnej wybrać - matową czy błyszczącą?

18-04-2017

Powierzchnia tablic suchościeralnych może być matowa lub błyszcząca. Kazdy rodzaj powierzchni ma nieco odmienne charakterystyki i wymaga odpowiedniego sposobu użytkowania oraz pielęgnacji. Przed zakupem warto zapoznać się z różnicamy aby dokonać jak najlepszego wyboru.

Tablice dla gastronomii - jak je skutecznie wykorzystać.

Tablice dla gastronomii - jak je skutecznie wykorzystać.

20-04-2018

Prowadzisz swoją restaurację, kawiarnię albo bar? W takim razie doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest interesujące zaprezentowanie swojej oferty. Przecież tak łatwo jest zgubić się w natłoku podobnych kawiarni czy też barów, nie zapamiętując żadnego z nich! Jeśli doskonale znasz to zjawisko, może nawet z autopsji, zapewne zdajesz sobie sprawę, że mało klientów wraca w progi miejsc, które nie są charakterystyczne i nie zdołały zawładnąć ich sercem za pomocą sprytnej, chwytliwej reklamy.

Tablice lean - z czym to się je?

Tablice lean - z czym to się je?

20-04-2018

Coraz częściej słyszysz sformułowanie lean management, ale nie do końca rozumiesz co może ono oznaczać? Choć o uszy obiły ci się zarówno szczupłe rozwiązania jak i ciągły przepływ to tematyka zarządzania w systemie lean nadal wydaje ci się być czarną magią?

Naklejki ścienne. Kilka propozycji dla Twoich wnętrz.

Naklejki ścienne. Kilka propozycji dla Twoich wnętrz.

20-04-2018

Czasami pragniemy szybkiej odmiany, nie mamy jednak wystarczającej ilości czasu bądź środków na gruntowny remont mieszkania. W takich chwilach, z pomocą mogą nadejść nam naklejki, które możemy wykorzystać na praktycznie każdej płaskiej powierzchni.

Domowe biuro - dlaczego warto o nie zadbać?

Domowe biuro - dlaczego warto o nie zadbać?

23-04-2018

Jesteś freelancerem albo jesteś zmuszony część swojej pracy przynosić do domu? Jeśli swoimi zawodowymi obowiązkami zajmujesz się w salonie, kuchni czy też sypialni - możesz czuć się już zmęczony pracą i odpoczynkiem w tym samym miejscu. Grozi to przemęczeniem, znacznym spadkiem wydajności oraz niechęcią do wykonywanej pracy.

Ciepłe czy zimne kolory - których użyć w jakich pomieszczeniach?

Ciepłe czy zimne kolory - których użyć w jakich pomieszczeniach?

24-04-2018

Dosyć często zastanawiamy się nad znaczeniem różnych kolorów. Większość z nas wie jak działają na nas poszczególne barwy i potrafi wykorzystać tę wiedzę podczas przeprowadzania remontu. Zdajemy sobie sprawę jaką rolę odgrywają w naszym życiu różne barwy, wiemy które z nich nas denerwują, irytują czy też przyprawiają o ból głowy, ale również instynktownie wiemy w otoczeniu jakich barw czujemy się zadowoleni, spełnieni oraz spokojni. Jednak niewielu z nas zwraca uwagę na pojęcie barw ciepłych oraz chłodnych. Mimo, że nie zdajemy sobie z tego sprawy, temperatura barw może mieć ogromny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość.

Czy pokój dziecięcy musi być kolorowy?

Czy pokój dziecięcy musi być kolorowy?

24-04-2018

W naszej kulturze od wielu lat triumfy święci schemat: różowy kolor dla dziewczynki, niebieski dla chłopca. I choć nie jest to nietrafne połączenie, czasem warto jest sięgnąć głębiej i dostrzec potencjał w kolorach, które nigdy wcześniej nie przyszłyby nam do głowy! Warto więc zastanowić się nad alternatywą dla różu oraz błękitu i spróbować wybrać kolor zgodny z temperamentem naszego dziecka.

5 wskazówek jak NIE dekorować mieszkania

5 wskazówek jak NIE dekorować mieszkania

24-04-2018

Choć aranżowanie mieszkania może wydawać się nam najprzyjemniejszą rzeczą pod słońcem, sytuacja nie zawsze okazuje się być tak kolorowa. Jakie błędy najczęściej popełniamy? Przeczytaj!

Wiosenne aranżacje. Wpuść wiosnę w swoje cztery kąty!

Wiosenne aranżacje. Wpuść wiosnę w swoje cztery kąty!

24-04-2018

Wiosna, wiosna, ach to Ty! Z utęsknieniem czekamy na nią przez kilka długich, zimowych miesięcy. Kiedy w końcu przychodzi, a nasze otoczenie przestaje pokrywać gruba warstwa śniegu - nasz świat jeszcze nie gotowy na przyjęcie tak dużej dawki życia, energii oraz optymizmu, może wydawać się szary, smutny i zwyczajnie nieciekawy.

Mid century modern? 5 prostych kroków na wprowadzenie go w Twoim wnętrzu!

Mid century modern? 5 prostych kroków na wprowadzenie go w Twoim wnętrzu!

23-07-2018

Choć Mid - century modern znany jest już od wielu lat, spopularyzowany został dopiero po ogromnym sukcesie serialu Mad Men. Chociaż styl ten nie zdobył jeszcze swojego polskiego odpowiednika nazwy, od jakiegoś czasu często zaczyna pojawiać się jako inspiracja ciekawych aranżacji wnętrz.

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu