Tablice mobilne na kółkach

W biurach oraz salach konferencyjnych wielu z nas spędza dużą część życia. Ważne jest, aby ten czas został wykorzystany możliwie jak najefektywniej, ale również najwygodniej. Czy wyobrażasz sobie prowadzenie zebrań bez dobrej jakości sprzętów? W dzisiejszych czasach nie możemy pozwolić sobie przecież na brak profesjonalizmu! Mobilne tablice to doskonałe rozwiązanie, które zapewnia nieograniczoną mobilność oraz bezcenną swobodę użytkowania. Przestań martwić się o wystarczającą ilość przestrzeni w Twojej sali konferencyjnej czy biurze! Dzięki naszym tablicom za każdym razem będziesz mógł zagospodarować przestrzeń zupełnie inaczej, z łatwością aranżując ją odpowiednio do sytuacji. Do wyboru posiadamy zarówno tablice jezdne jak i parawany, których dużą zaletą jest możliwość ich spersonalizowania.

Mobilne tablice - komfort użytkowania

Tablice mobilne, które proponujemy to nie tylko praktyczne, ale wyjątkowo estetyczne rozwiązanie, które wykorzystasz wszędzie tam, gdzie niezbędny jest sprawny i prawidłowy przepływ informacji. W naszej ofercie znajdziesz zarówno tablice suchościeralne, kredowe, korkowe oraz propozycje produktów o właściwościach magnetycznych! Dzięki temu idealnie dopasujesz wybraną tablicę do swoich potrzeb oraz stworzysz kreatywną przestrzeń w swoim biurze, gabinecie czy też sali konferencyjnej!

Mobilne tablice suchościeralne

To jedna z naszych ulubionych propozycji! Pokryte najwyższej jakości materiałem suchościeralnym tablice zapewniają łatwość użytkowania oraz pisania bez brudzenia rąk! Do tablicy przeznaczone są specjalne pisaki, które łatwo zetrzesz z powierzchni mobilnej tablicy za pomocą ścieraka bądź ściereczki z mikrofibry.

Tablice korkowe i kredowe

Tablice jezdne korkowe oraz kredowe doskonale sprawdzą się we wszystkich miejscach użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola, poczekalnie oraz urzędy. Przypnij do tablicy korkowej plan lekcji, rozkład budynku czy też ważną informację dla uczniów, a na tablicy kredowej zapisz temat lekcji czy też pozwól się wyszaleć artystycznie swoim uczniom!

Gdzie sprawdzą się nasze mobilne tablice?

  • W szkołach,
  • salach konferencyjnych i szkoleniowych,
  • przestrzeniach coworkingowych,
  • biurach oraz gabinetach.

Sprawdź naszą ofertę na Deco Strefa i wybierz produkt idealnie dopasowany do Twoich bieżących potrzeb oraz upodobań!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu