Twój własny projekt

Chciałbyś nadać swoim przestrzeniom indywidualnego charakteru? Z naszą pomocą nie ma nic prostszego! Wydrukuj własną fototapetę, naklejkę lub plakat i ciesz się spersonalizowaną dekoracją, która doda indywidualnego charakteru każdej przestrzeni. Jesteśmy producentem, dzięki czemu projekt zamówienia możemy dopasować idealnie do Twoich potrzeb. Zadecyduj o rozmiarze, wzorze czy kolorze. Zaproponuj nam swój projekt i wspólnymi siłami stwórzmy coś zupełnie wyjątkowego! Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Wydrukuj własną fototapetę!

Fototapeta to świetny pomysł na szybką a jednocześnie spektakularną odmianę Twoich wnętrz. Nie masz ochoty na czasochłonne remonty bądź po prostu nie stać w chwili obecnej nie stać Cię na przeprowadzanie generalnych zmian? Nadchodzimy z pomocą! Jeśli nie znalazłeś dla siebie wymarzonego wzoru swojej fototapety - z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie indywidualny produkt! Może zechcesz zaprosić na swoje ściany podobiznę ulubionego zwierzaka, wspomnienie z wakacji bądź ukochaną fotografię ślubną? Żaden problem! Zaproponuj nam dowolny wzór, kolorystykę oraz rozmiar swojej fototapety a my spełnimy Twoje życzenie!

Plakat z indywidualnym nadrukiem

Plakat to doskonały pomysł na nadanie Twoim wnętrzom mocnego i zdecydowanego akcentu, przy minimalnym wysiłku! Prześlij nam swoje zdjęcie z którego chciałbyś stworzyć plakat bądź zleć nam zaprojektowanie indywidualnej grafiki. Spersonalizowane plakaty to również doskonały pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby!

Naklejka według Twojego pomysłu

Naklejka ścienna pozwoli Ci na szybkie ozdobienie Twoich ścian oraz innych powierzchni płaskich, bez brudzenia rąk! Możemy przygotować zarówno zestawy naklejek do dziecięcego pokoju, salonu czy też sypialni, ale również spersonalizowane projekty dla Twojej firmy bądź przedsiębiorstwa - samoprzylepne wizytówki, naklejki z instrukcjami BHP czy też kreatywne reklamy w postaci naklejek!

Kilka pomysłów na spersonalizowany projekt

  • Zadbaj o niebanalny prezent na rocznicę, urodziny czy też święta. Wydrukuj romantyczny plakat ze zdjęciem na rocznicę, Złote Gody czy też jako niebanalny dodatek do prezentu ślubnego.
  • Niesztampowy wystrój pokoju dziecięcego rozwija wyobraźnię oraz poczucie estetyki. Wydrukuj plakat z ulubionym, bajkowym bohaterem swojego dziecka albo kreatywne naklejki, które posłużą zarówno do nauki jak i zabawy.
  • Spersonalizowana fototapeta to sposób na nadanie wnętrzom prywatnego, indywidualnego charakteru. Doskonale sprawdzi się w sypialni czy też w salonie.

Jak możesz złożyć zamówienie na indywidualny projekt?

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas plik wydruku do akceptacji, który będziesz mógł sprawdzić i zatwierdzić. Jeśli potrzebujesz dodatkowych rad albo wskazówek - skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu