Twój własny projekt

Chciałbyś nadać swoim przestrzeniom mieszkalnym indywidualnego charakteru? Z naszą pomocą nie ma nic prostszego! Wydrukuj własną fototapetę, naklejkę lub plakat i ciesz się spersonalizowaną dekoracją, która doda indywidualnego charakteru każdej przestrzeni. Jesteśmy producentem, dzięki czemu projekt zamówienia możemy dopasować idealnie do Twoich potrzeb. Zadecyduj o rozmiarze, wzorze czy kolorze. Zaproponuj nam swój projekt i wspólnymi siłami stwórzmy coś zupełnie wyjątkowego!

Kilka pomysłów na spersonalizowany projekt:

  • Zadbaj o niebanalny prezent na rocznicę, urodziny czy też święta. Wydrukuj romantyczny plakat ze zdjęciem na rocznicę, Złote Gody czy też jako niebanalny dodatek do prezentu ślubnego.
  • Niesztampowy wystrój pokoju dziecięcego rozwija wyobraźnię oraz poczucie estetyki. Wydrukuj plakat z ulubionym, bajkowym bohaterem swojego dziecka albo kreatywne naklejki, które posłużą zarówno do nauki jak i zabawy.
  • Spersonalizowana fototapeta to sposób na nadanie wnętrzom prywatnego, indywidualnego charakteru. Doskonale sprawdzi się w sypialni czy też w salonie.

Jak możesz złożyć zamówienie na indywidualny projekt?

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas plik wydruku do akceptacji, który będziesz mógł sprawdzić i zatwierdzić. Jeśli potrzebujesz dodatkowych rad albo wskazówek - skontaktuj się z nami drogą mailową: info@deco-strefa.com.pl


Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL