Piękne i estetyczne wnętrza odgrywają w naszym życiu ogromną rolę. Inspirują, motywują oraz budzą ogromne pokłady kreatywności. Dlatego robimy wszystko, aby móc dzielić się nimi również z Wami. Właśnie w tym celu stworzyliśmy Deco strefę! Przeszliśmy długą drogę - od skromnego sklepu z dekoracjami ściennymi aż po firmę obsługującą zarówno osoby prywatne, korporacje oraz duże inwestycje. Dzięki temu doskonale poznaliśmy potrzeby naszych odbiorców - zarówno tych mniejszych, jak i większych!

Jakość, która Cię zachwyci

W kwestii jakości nie idziemy na kompromisy. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi dostawcami materiałów na rynku - dzięki temu, możemy zapewnić Ci najwyższą jakość naszych produktów, a co za tym idzie - komfort, wygodę oraz zapierającą dech w piersiach estetykę na długie lata!

Obsługa, której możesz zaufać

Wiemy, jak ważna jest troska o naszych klientów. Dlatego robimy wszystko, abyś w naszym sklepie czuł się dobrze oraz swobodnie! Z przyjemnością pomożemy Ci w doborze najlepszego produktu, a jeśli nie znajdziesz w naszej ofercie niczego, co spowodowałoby szybsze bicie Twojego serca - zaprojektujemy go specjalnie na Twoje zamówienie. Lubimy wyzwania, a one lubią nas!

Wyłącznie pozytywne niespodzianki

Nikt z nas nie lubi być zaskakiwany, zaś my chcemy być całkowicie transparentni. Dlatego w Deco Strefie nie zaskoczą Cię żadne ukryte koszta! Jasno określamy koszty wysyłki, dodatkowych usług, nadruków bądź indywidualnych projektów graficznych. Dzięki temu, jedyne co może Cię u nas zaskoczyć to fantastyczna jakość naszych produktów!

Poznaj nasz team!

Wspólnie zwykli ludzie mogą osiągnąć niezwykłe rezultaty

Becka Schoettle

Dowiedz się czegoś więcej o naszym zgranym zespole i na własnej skórze przekonaj się, że możesz nam zaufać!

Zawsze gotowi do pomocy

Potrzebujesz specjalistycznej porady dotyczącej wyboru odpowiedniego materiału fototapety, wariantu tablicy czy może chcesz porozmawiać o najbardziej spektakularnych rozwiązaniach kolorystycznych dla Twoich wnętrz? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zawsze chętnie porozmawiamy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Kreatywność to nasze drugie imię

A emocjonujące burze mózgów to codzienność! Nie zadowala nas po prostu dobre, zawsze dążymy do najlepszego! Dzięki temu masz pewność, że Twój produkt jest w rękach prawdziwych pasjonatów, którzy nie spoczną, dopóki nie dopracują go do ostatniego szczegółu. W końcu detal ma znaczenie!

Świetnie zgrani

Wiemy, że jako zgrana ekipa możemy osiągnąć znacznie więcej niż tylko jednostka. Uwielbiamy swoją pracę i lubimy swoje towarzystwo, dlatego każdy dzień w pracy jest dla nas czystą przyjemnością!

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego produktu? A może chcesz zlecić nam zaprojektowanie indywidualnej dekoracji, doskonale dostosowanej do Twoich potrzeb? Z chęcią służymy pomocą!

Bądź z nami na bieżąco!

Chcesz poznać najnowsze nowinki ze świata ściennych dekoracji bądź zainspirować się tworzonymi przez nas dekoracjami i aranżacjami?

Odwiedź nas na Facebooku!
Przeczytaj artykuły na naszym blogu o aranżacji wnętrz.