Praktyczne oraz wygodne akcesorium na którym zapiszesz wszystkie ważne notatki oraz przeprowadzisz konferencje bądź zebranie to nieodłączny element wszystkich biur, sal szkoleniowych oraz konferencyjnych. Jeśli więc potrzebujesz praktycznego, a zarazem świetnie wyglądającego rozwiązania - doskonale trafiłeś! Tablica suchościeralna z właściwościami magnetycznymi to doskonała alternatywa dla tradycyjnych, nieporęcznych tablic, które powoli już odchodzą w niepamięć. Lekka, bezpieczna oraz komfortowa w użytkowaniu tablica suchościeralna dostępna w wielu uniwersalnych rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych z pewnością sprawdzi się wszędzie tam, gdzie sprawny przepływ informacji jest na wagę złota!

Suchościeralne tablice magnetyczne

Nasze tablice wykonane są z najwyższej jakości materiału, dzięki temu jej właściwościami będziesz mógł cieszyć się przez naprawdę długi czas - nawet podczas intensywnego użytkowania. Dzięki wysokiej jakości powierzchni suchościeralnej zmywanie oraz ponawianie napisów jest proste i przyjemne. Sprawia to, że prowadzenie konferencji, burz mózgu czy biznesowych spotkań nigdy nie było tak łatwe i wydajne!

Po tablicy możesz pisać dowolnymi mazakami suchościeralnymi - nie pozostawią one na jej powierzchni żadnych nieestetycznych śladów, nawet jeśli pozostaną na niej przez długi czas. Właściwości magnetyczne tablicy pomogą Ci w utrzymaniu porządku w ważnych notatkach, dokumentach czy luźnych karteczkach z informacjami, które będziesz mógł przypiąć do powierzchni swojej tablicy i uniknąć ich gorączkowego poszukiwania.

Gdzie wykorzystasz nasze suchościeralne tablice?

Wszędzie tam, gdzie chciałbyś usprawnić przepływ ważnych informacji! Powieś ją w swoim biurze i już nigdy nie zapomnij o żadnych ważnych spotkaniach, terminach bądź umowach! Nasze tablice doskonale sprawdzą się również w salach szkoleniowych oraz konferencyjnych, pomogą w przeprowadzeniu kreatywnej burzy mózgu a także będą doskonałym nośnikiem wszystkich potrzebnych zdjęć, dokumentów oraz infografik.

Suchościeralna tablica przyda się również w przestrzeniach domowych - gabinecie, pokoju ucznia, nastolatka bądź na kuchennej ścianie!

Zapoznaj się z ofertą naszych suchościeralnych magnetycznych tablic i wybierz produkt najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu