Tablice magnetyczne suchościeralne

Jeśli potrzebujesz praktycznego, a zarazem świetnie wyglądającego rozwiązania do swojego biura, sali konferencyjnej czy też szkoleniowej - doskonale trafiłeś! Tablica suchościeralna z właściwościami magnetycznymi to doskonała alternatywa dla tradycyjnych, nieporęcznych tablic, które powoli już odchodzą w niepamięć.

Nasze tablice wykonane są z najwyższej jakości materiału, dzięki temu jej właściwościami będziesz mógł cieszyć się przez naprawdę długi czas - nawet podczas intensywnego użytkowania. Dzięki wysokiej jakości powierzchni suchościeralnej zmywanie oraz ponawianie napisów jest proste i przyjemne. Sprawia to, że prowadzenie konferencji, burz mózgu czy biznesowych spotkań nigdy nie było tak łatwe i wydajne!

Po tablicy możesz pisać dowolnymi mazakami suchościeralnymi - nie pozostawią one na jej powierzchni żadnych nieestetycznych śladów, nawet jeśli pozostaną na niej przez długi czas.

Właściwości magnetyczne tablicy pomogą Ci w utrzymaniu porządku w ważnych notatkach, dokumentach czy luźnych karteczkach z informacjami, które będziesz mógł przypiąć do powierzchni swojej tablicy i uniknąć ich gorączkowego poszukiwania.

Zapoznaj się z ofertą naszych suchościeralnych magnetycznych tablic i wybierz produkt najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb!


Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL