Tablice magnetyczne suchościeralne

Praktyczne oraz wygodne akcesorium na którym zapiszesz wszystkie ważne notatki oraz przeprowadzisz konferencje bądź zebranie to nieodłączny element wszystkich biur, sal szkoleniowych oraz konferencyjnych. Jeśli więc potrzebujesz praktycznego, a zarazem świetnie wyglądającego rozwiązania - doskonale trafiłeś! Tablica suchościeralna z właściwościami magnetycznymi to doskonała alternatywa dla tradycyjnych, nieporęcznych tablic, które powoli już odchodzą w niepamięć. Lekka, bezpieczna oraz komfortowa w użytkowaniu tablica suchościeralna dostępna w wielu uniwersalnych rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych z pewnością sprawdzi się wszędzie tam, gdzie sprawny przepływ informacji jest na wagę złota!

Suchościeralne tablice magnetyczne

Nasze tablice wykonane są z najwyższej jakości materiału, dzięki temu jej właściwościami będziesz mógł cieszyć się przez naprawdę długi czas - nawet podczas intensywnego użytkowania. Dzięki wysokiej jakości powierzchni suchościeralnej zmywanie oraz ponawianie napisów jest proste i przyjemne. Sprawia to, że prowadzenie konferencji, burz mózgu czy biznesowych spotkań nigdy nie było tak łatwe i wydajne!

Po tablicy możesz pisać dowolnymi mazakami suchościeralnymi - nie pozostawią one na jej powierzchni żadnych nieestetycznych śladów, nawet jeśli pozostaną na niej przez długi czas. Właściwości magnetyczne tablicy pomogą Ci w utrzymaniu porządku w ważnych notatkach, dokumentach czy luźnych karteczkach z informacjami, które będziesz mógł przypiąć do powierzchni swojej tablicy i uniknąć ich gorączkowego poszukiwania.

Gdzie wykorzystasz nasze suchościeralne tablice?

Wszędzie tam, gdzie chciałbyś usprawnić przepływ ważnych informacji! Powieś ją w swoim biurze i już nigdy nie zapomnij o żadnych ważnych spotkaniach, terminach bądź umowach! Nasze tablice doskonale sprawdzą się również w salach szkoleniowych oraz konferencyjnych, pomogą w przeprowadzeniu kreatywnej burzy mózgu a także będą doskonałym nośnikiem wszystkich potrzebnych zdjęć, dokumentów oraz infografik.

Suchościeralna tablica przyda się również w przestrzeniach domowych - gabinecie, pokoju ucznia, nastolatka bądź na kuchennej ścianie!

Zapoznaj się z ofertą naszych suchościeralnych magnetycznych tablic i wybierz produkt najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu