Tablica magnetyczna suchościeralna na wymiar

Potrzebujesz zastępstwa dla Twojej starej, wysłużonej już tablicy? Tradycyjne, ciężkie propozycje, które tak dobrze znamy z lat naszej edukacji powoli odchodzą w niepamięć, zaś na ich miejsce wkraczają nowoczesne, bardziej praktyczne rozwiązania. Lekkość, wyjątkowe właściwości suchościeralne oraz możliwość wykonania tablicy w dowolnym wymiarze sprawia, że jest to produkt wyjątkowo uniwersalny. Doskonałe do biur, sal konferencyjnych czy też domowych gabinetów. O czym mowa? Oczywiście o suchościeralnych tablicach magnetycznych! W naszej ofercie znajdziesz nie tylko klasyczne propozycje na wymiar, ale również tablice z możliwością wykonania na nich indywidualnego nadruku. Wybierz propozycję, która doskonale sprawdzi się tam, gdzie zachodzi potrzeba nie tylko ujścia kreatywności, ale i świetnej organizacji. Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Suchościeralne tablice magnetyczne w dowolnym rozmiarze

Nasze suchościeralne tablice to połączenie doskonałej jakości powierzchni z której z łatwością zetrzesz napisy wraz z przydatnymi właściwościami magnetycznymi. Pisz, ścieraj i przypominaj potrzebne materiały! Wyjątkową zaletą naszych produktów jest również możliwość dostosowania wymiarów do indywidualnych potrzeb! Dzięki temu z łatwością wybierzesz produkt szyty na miarę, specjalnie dla Ciebie! W naszej ofercie znajdziesz zarówno białe jak i kolorowe tablice suchościeralne, ale również produkty z możliwością wykonania na ich powierzchni indywidualnego nadruku!

Wszystkie nasze tablice produkujemy z najwyższej jakości materiałów oraz przy użyciu nowoczesnych technologii dzięki czemu będą one służyły Ci przez lata, przez cały czas wyglądając doskonale oraz nie tracąc swoich właściwości!

Gdzie wykorzystasz nasze suchościeralne tablice?

Nasze tablice wykorzystasz zarówno w przestrzeniach prywatnych jak i biurowych. Świetnie sprawdzą się w postaci przydatnego akcesorium podczas konferencji, zebrania oraz szkolenia. Zapiszesz na jej powierzchni wszystkie ważne pomysły, informacje oraz przeprowadzisz kreatywną burzę mózgów!

W przestrzeniach domowych wykorzystasz naszą tablicę w pokoju ucznia, studenta bądź w pracowni czy też gabinecie!

Sprawdź naszą ofertę magnetycznych tablic i ciesz się ich praktycznymi właściwościami!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu