Tablice szkolne

Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie szkołę bez tablic? My zupełnie nie! Tablice szkolne to niezbędne akcesoria do prowadzenia zajęć, rozwiązywania ćwiczeń oraz nauki nowych umiejętności. Nie może więc ich zabraknąć w Twojej placówce! Choć tablic szkolnych używamy odkąd tylko sięgamy pamięcią, ich formy wciąż ewoluują i zmieniają się na bardziej nowoczesne oraz wygodne w użytkowaniu. Dlatego wychodząc naprzeciw stale zmiennym oraz dynamicznym potrzebom przygotowaliśmy bogatą ofertę nowoczesnych szkolnych tablic. Wybierz model najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb i ciesz się nim w swojej szkole bądź placówce edukacyjnej!

Tablice szkolne i akademickie

W naszej ofercie znajdziesz zarówno tablice wyposażone w powierzchnie kredowe jak i suchościeralne. Jakie są najczęściej wybierane przez naszych klientów tablice? W szkołach oraz salach szkoleniowych szczególnie popularnym rozwiązaniem okazują się być tryptyki, które dzięki ich rozkładanym ramionom zapewniają dużą płaszczyznę przeznaczoną do pisania, co zmniejsza częstotliwość konieczności czyszczenia tablicy. Znajdziesz je w naszej ofercie!

Wybierz wersję tablicy idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb i ciesz się jej doskonałą jakością oraz magnetycznymi właściwościami, które sprawiają, że do tablicy przypniesz wszystkie potrzebne notatki, wizualizacje, grafiki oraz specjalne magnetyczne nakładki dzięki którym w zaledwie kilka chwil przemienisz charakter swojej tablicy zmieniając ją w układ współrzędnych, pięciolinię czy też geograficzną mapę. To wyjątkowo wygodne rozwiązanie, które pozwala Ci zastąpić kilka potrzebnych akcesoriów jedną tablicą!

Gdzie sprawdzą się nasze kredowe i suchościeralne tablice?

  • W przedszkolach, szkołach oraz salach lekcyjnych,
  • akademickich salach wykładowych, na uniwersytetach,
  • pracowniach, laboratoriach oraz aulach.

Sprawdź naszą ofertę szkolnych tablic magnetycznych i wybierz produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu