Tryptyk magnetyczny suchościeralny z Twoim nadrukiem 170x100cm

Tryptyk magnetyczny suchościeralny z Twoim nadrukiem 170x100cm
Tryptyk magnetyczny suchościeralny z Twoim nadrukiem 170x100cmTryptyk magnetyczny suchościeralny z Twoim nadrukiem 170x100cmTryptyk magnetyczny suchościeralny z Twoim nadrukiem 170x100cmTryptyk magnetyczny suchościeralny z Twoim nadrukiem 170x100cmTryptyk magnetyczny suchościeralny z Twoim nadrukiem 170x100cmTryptyk magnetyczny suchościeralny z Twoim nadrukiem 170x100cm
1 882,56 zł

Wygodny i praktyczny tryptyk suchościeralny doskonale sprawdzi się w szkołach, salach konferencyjnych oraz biurowych. Dzięki właściwościom magnetycznym z łatwością przypniesz do niego wszystkie ważne dokumenty i notatki, a możliwość indywidualnego nadruku sprawi, że z łatwością dopasujesz tablicę do swoich potrzeb!

Zalety tryptyku suchościeralnego

  • Suchościeralna powierzchnia pozwala na łatwe ścieranie napisów, nawet jeśli pozostaną na niej przez długi czas.
  • Możliwość indywidualnego nadruku sprawia, że łatwo spersonalizujesz tablicę do swoich potrzeb.
  • Pięć powierzchni roboczych do pisania zapewnia wygodę oraz brak konieczności częstego zmywania tablicy.
  • Tył tablicy wzmocniony jest blachą ocynkowaną, dzięki czemu produkt posiada również właściwości magnetyczne.
  • Tablica posiada aluminiową półkę na akcesoria.

Do wyboru posiadamy dwie wersje tryptyku o powierzchni błyszczącej oraz matowej.

  • Wersja błyszcząca posiada idealnie gładką powierzchnię, dzięki czemu świetnie sprawdza się w warunkach intensywnego użytkowania. Wykonywane napisy można ścierać bezpośrednio po ich wykonaniu jak również po dłuższym czasie pozostawienia na jej powierzchni. Do czyszczenia powierzchni tablicy wystarczy ściereczka z mikrofibry lub ścierak.
  • Wersja matowa napisy należy ścierać po ich wyschnięciu gdyż bezpośrednio po ich wykonaniu mogą się rozmazywać. Do jej ścierania najlepiej sprawdzi się ściereczka z mikrofibry lub płyn do tablic suchościeralnych.

Zwróć uwagę!
Cena tryptyku obejmuje wykonanie nadruku na powierzchni głównej tablicy oraz dwóch ramion jednostronnie.Pozostałe dwie powierzchnie wykonane będą ze specjalistycznej blachy suchościeralnej. Do wykonania produktu niezbędny jest przygotowany do druku plik graficzny. Jeśli nie posiadasz takiego pliku, z chęcią wycenimy oraz przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy: info@deco-strefa.com.pl

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz od nas poglądowy plik, który będziesz mógł sprawdzić i zatwierdzić do druku, możliwe będzie również naniesienie dodatkowych zmian.

Rozmiar tablicy: 170x100 cm (otwarta 340x100cm)

Termin realizacji
Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w terminie od 10 do 15 dni roboczych.

Produkty z tej samej kategorii

Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL