Tablice szklane

Szklane tablice to nowy trend, który szturmem wkradł się do biur, sal konferencyjnych oraz szkoleniowych. Wszechstronność zastosowania to jeden z jego najmocniejszych atutów, dzięki czemu tablice sprawdzą się również w mniej oczywistych przestrzeniach, takich jak restauracje, hotele bądź poczekalnie. Dzięki nowoczesnemu designowi oraz unikalnemu, eleganckiemu wyglądowi nasze tablice sprawdzą się również w minimalistycznie zaaranżowanych biurach. Specjalnie dla wszystkich miłośników doskonałej estetyki przygotowaliśmy ofertę wytrzymałych, szklanych tablic w różnych rozmiarach oraz kolorach. Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Szklane tablice do biura, gabinetu, sali konferencyjnej

Nasze praktyczne tablice szklane są dostępne w sprzedaży w różnorodnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wystroju swojego biura bądź gabinetu. Możesz wybrać dowolny kolor z palety RAL - to nieskończony ogrom możliwości do wyboru! Wszystkie tablice oferujemy również w kilku rozmiarach. A to jeszcze nie wszystkie atuty naszych produktów!

Jakimi zaletami charakteryzują się nasze szklane tablice?

Świetne właściwości magnetyczne, które posiadają nasze tablice to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu do ich powierzchni przypniesz wszystkie ważne notatki, dokumenty oraz infografiki. Dzięki nim przeprowadzane zajęcia, spotkania oraz konferencje będą bardziej atrakcyjne oraz interesujące. Wysokiej jakości szklana powierzchnia pozwala na wygodne pisanie oraz ścieranie notatek, bez pozostawiania nieestetycznych śladów na powierzchni tablicy, nawet jeśli napisy pozostaną na niej przez dłuższy czas. Praktycznej całości dopełnia nowoczesny, elegancki design oraz wykończenie tablicy stylowymi metalowymi elementami!

Gdzie wykorzystasz nasze szklane tablice?

Oferowane przez nas tablice doskonale nadają się do biur, restauracji, hoteli, poczekalni oraz sal konferencyjnych. Przeprowadź za ich pomocą kreatywną burzę mózgów, zebranie zespołu, którego jesteś leadem bądź zapisz kilka miłych słów dla klientów swojego lokalu gastronomicznego, hotelu bądź przychodni!

Sprawdź naszą ofertę szklanych tablic magnetycznych i ciesz się ich właściwościami przez długie lata!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu