Tablice suchościeralne

Potrzebne wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba ujścia kreatywności oraz przeprowadzania burzy mózgów. O czym mowa? Oczywiście o tablicach suchościeralnych! Lekkie oraz wytrzymałe, wykonane z najwyższej jakości materiałów tablice doskonale sprawdzają się w biurach, salach konferencyjnych, placówkach edukacyjnych oraz przestrzeniach coworkingowych. Przeprowadzisz na nich wszystkie ważne zebrania oraz konferencje, rozwiążesz skomplikowane obliczenia czy też zapiszesz plan działania i organizacji Twojego przedsiębiorstwa.

Jednak oprócz oczywistych, biurowo-szkolnych zastosowań, nasze tablice okażą się również interesującym dodatkiem, który sprawdzi się w prywatnych przestrzeniach mieszkalnych. Zawieś tablicę kształtową nad łóżkiem swojej pociechy i zapewnij jej świetną zabawę, którą będziesz mógł połączyć z nauką pierwszych literek, czytania czy pisania. Tablica suchościeralna umieszczona w kuchni posłuży jako codzienny notatnik, lista zakupów czy miejsce na zabawną formę komunikacji z pozostałymi domownikami. Wybór wzorów przyprawi o zawrót głowy!>

Każdy jednak znajdzie idealny wzór tablicy na pisaki, dostosowując go do wnętrza i własnych potrzeb. Dla ucznia idealna będzie tablica z harmonogramem do wpisania planu lekcji, a dla przedszkolaka duża powierzchnia z zabawnym wzorem dla rozwoju jego kreatywności i nauki pisania.

Trwałość i fantastyczna jakość

Tablice suchościeralne wykonaliśmy z najwyższej jakości bardzo wytrzymałego materiału. Dzięki temu przez długie lata stanowić będą dekorację pomieszczenia, łatwo je doczyścić i zamontować, bez uszkadzania powierzchni ściany. Ogromny wybór wzorów i kolorów pozwala łatwo dopasować tablicę do wnętrza i jego charakteru, kolorystyki i stylu.

Sprawdzi się w wielu pomieszczeniach

Prowadzenie firmy i wyposażenie biura wymaga zorganizowania funkcjonalnej przestrzeni, w tym również powierzchni do zapisywania notatek. Do tej pory taką rolę pełniły nieustawne tablice stojakowe. Wygodną i nowoczesną alternatywą jest tablica suchościeralna, która stanowi jednocześnie część aranżacji wnętrza.

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu