Tablice suchościeralne dla gastronomii i sprzedaży

Kawiarnie, restauracje czy bary to miejsca o niezwykle szybkiej dynamice zmian. Jeśli prowadzisz swój własny biznes, doskonale wiesz ile sił trzeba włożyć w odpowiednią aranżację oraz reklamę Twojego lokalu aby naprawdę ożył i zyskał rzesze stałych, zadowolonych klientów.

Częste poprawki w menu, prezentacja oferty dnia czy tygodnia, okazje specjalne dla stałych klientów - to wszystko zapiszesz na naszych tablicach dla gastronomii, a kiedy informacje się zdezaktualizują, zetrzesz napisy i w łatwy sposób zastąpisz je innymi. Innowacyjna formuła tablicy pozwala na całkowitą elastyczność oraz niezwykłą prostotę w nanoszeniu dowolnych informacji na jej powierzchnię. Różnorodność proponowanych przez nas wzorów sprawia, że z łatwością znajdziesz w naszej ofercie produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb oraz aktualnego modelu biznesowego. Również branża HoReCa okaże się odpowiednim odbiorcą naszych tablic, które wykorzystane w kreatywny sposób, mogą stać się swoistą reklamą czy też marketingowym, skutecznym zabiegiem.

Tablice suchościeralne doskonale sprawdzą się przy dużej intensywności użytkowania, a dodatkowo narażone na warunki atmosferyczne, nie stracą swoich właściwości. Nowoczesna, kolorowa forma cennika czy też menu z pewnością okaże się miłym zaskoczeniem dla klientów, które przyciągnie ich wzrok i sprawi, że z pewnością wspomną o Twojej firmie swoim znajomym!

Zadbaj o dobry wizerunek swojego lokalu. Sprawdź naszą ofertę!


Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL