Tablice suchościeralne dla gastronomii i sprzedaży

Kawiarnie, restauracje czy bary to miejsca o niezwykle szybkiej dynamice zmian. Jeśli prowadzisz swój własny biznes, doskonale wiesz ile sił trzeba włożyć w odpowiednią aranżację oraz reklamę Twojego lokalu aby naprawdę ożył i zyskał rzesze stałych, zadowolonych klientów. Cały proces może być trudny i żmudny, możesz jednak ułatwić go za pomocą przydatnych i praktycznych akcesoriów, które nie tylko dodadzą charakteru Twojemu lokalowi gastronomicznemu, ale posłużą również jako sprytny, uniwersalny przekaźnik informacji. O czym mowa? O suchościeralnych tablicach! W naszej ofercie znajdziesz tablice w dowolnym rozmiarze oraz z nadrukiem, który doskonale wpasuje się w estetykę Twojej kawiarni, restauracji czy też śniadaniowni.

Suchościeralne tablice do kawiarni, baru, restauracji

Częste poprawki w menu, prezentacja oferty dnia czy tygodnia, okazje specjalne dla stałych klientów - to wszystko zapiszesz na naszych tablicach dla gastronomii, a kiedy informacje się zdezaktualizują, zetrzesz napisy i w łatwy sposób zastąpisz je innymi. Innowacyjna formuła tablicy pozwala na całkowitą elastyczność oraz niezwykłą prostotę w nanoszeniu dowolnych informacji na jej powierzchnię. Różnorodność proponowanych przez nas wzorów sprawia, że z łatwością znajdziesz w naszej ofercie produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb oraz aktualnego modelu biznesowego. Również branża HoReCa okaże się odpowiednim odbiorcą naszych tablic, które wykorzystane w kreatywny sposób, mogą stać się swoistą reklamą czy też marketingowym, skutecznym zabiegiem.

Dlaczego pokochasz nasze tablice suchościeralne dla gastronomii?

Nasze tablice suchościeralne doskonale sprawdzą się przy dużej intensywności użytkowania, a dodatkowo narażone na warunki atmosferyczne, nie stracą swoich właściwości. Nowoczesna, kolorowa forma cennika czy też menu z pewnością okaże się miłym zaskoczeniem dla klientów, które przyciągnie ich wzrok i sprawi, że z pewnością wspomną o Twojej firmie swoim znajomym. To doskonały sposób na kreatywną a przy tym nienachalną reklamę!

Zadbaj o dobry wizerunek swojego lokalu. Sprawdź naszą ofertę!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu