Tablice suchościeralne z nadrukiem

Powiedz precz nudzie oraz monotonii i sprawdź naszą kategorię suchościeralnych tablic z grafiką! Tablice suchościeralne już kilka lat temu opanowały rynek, kusząc swoimi fantastycznymi właściwościami, wysoką jakością oraz niezwykłą prostotą użytkowania. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych, ciężkich tablic, które wszyscy znamy z naszych szkolnych lat. Sprawdź gdzie i jak ją wykorzystać!

Tablice suchościeralne do biura i sali konferencyjnej

Suchościeralne tablice coraz częściej możemy spotkać na wyposażeniu sal szkoleniowych, ośrodków konferencyjnych, ale także lokali handlowo - usługowych. To doskonałe akcesoria do przeprowadzania burz mózgu podczas biznesowych spotkań, gdzie kreatywność oraz dobre pomysły cenione są na wagę złota. Zapiszesz na niej wszelkie świetne pomysły, listy to-do oraz plan działania potrzebny do pomyślnego zakończenia ważnego projektu. To wygodne i bardzo praktycznie rozwiązanie!

Suchościeralne tablice do domu i mieszkania

Suchościeralne tablice z grafiką świetnie sprawdzą się również w prywatnym mieszkaniu, gdzie zawieszone w kuchni posłużą jako domowy notatnik oraz pisemna forma kontaktu z pozostałymi domownikami. Zapisz na niej domowe obowiązki, terminy ważnych spotkań oraz kilka miłych słów dla pozostałych domowników! Ciekawy nadruk nada również z pewnością charakteru dziecięcemu pokojowi, gdzie posłuży jako kreatywna zabawka, ale również pomoże w stawianiu pierwszych literek, nauce czytania czy też liczenia. Połącz przyjemne z pożytecznym i spraw, żeby Twoja pociecha postrzegała naukę jako wyśmienitą zabawę! Suchościeralna tablica przyda się również podczas spotkań z przyjaciółmi Twojego dziecka - zagrają na niej w kalambury a także zanotują wyniki sportowego turnieju!

Sam widzisz jak praktyczne są nasze tablice. Dodatkowy atut jakim jest grafika na ich powierzchni sprawia, że tablice prócz właściwości praktycznych, posiadają również nieocenione walory estetyczne. Jeśli posiadasz pomysł na indywidualną grafikę - skontaktuj się z nami. Z pewnością stworzymy razem coś wyjątkowego!

Sprawdź naszą ofertę suchościeralnych tablic z nadrukiem i ciesz się nimi wszędzie, gdzie tylko chcesz!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu