Filtry
Filtry

Próbki produktów

Spodobał Ci się nasz produkt, ale nie masz pewności czy sprawdzi się on na Twojej ścianie? Upewnij się w swojej decyzji o zakupie i na własnej skórze przekonaj się o wysokiej jakości naszych produktów dzięki ich próbkom. Za niewielką kwotę będziesz mógł zobaczyć, dotknąć oraz przetestować działanie naszych fototapet, tablic czy naklejek na swoich powierzchniach, a kiedy Ci się spodobają - zamówić ich pełnowymiarowe wersje! Sprawdź jakie próbki możemy Ci zaoferować!

Fototapety, szablony, naklejki - próbki

Niektóre z proponowanych przez nas samoprzylepnych produktów sprawdzają się wyłącznie na określonym powierzchniach, na przykład wyłącznie tych nie pomalowanych farbą z zawartością lateksu. Dlatego jeśli nie jesteś pewien jaką farbą zostały pomalowane Twoje ściany - warto będzie przetestować przyczepność produktów samoprzylepnych na ich powierzchni. Odpowiedni test rozwieje wszelkie wątpliwości, a Ty będziesz mógł zdecydować się na pełnowymiarowy produkt! Dotyczy to zarówno fototapet samoprzylepnych, naklejek oraz szablonów malarskich.

Próbki tablic kredowych oraz suchościeralnych

Wszystkie próbki, które oferujemy to miniaturowe wersje naszych produktów, wśród których znajdziesz zarówno próbki tablic suchościeralnych czy też kredowych, w wielu wersjach kolorystycznych oraz na różnych podkładach. Dzięki nim sprawdzisz kolorystykę wybranych przez siebie produktów oraz dopasujesz idealne barwy do Twoich wnętrz, a także przetestujesz wybrane mazaki kredowe bądź suchościeralne! Dzięki próbkom doskonale dopasujesz do swoich potrzeb nie tylko wariant tablicy, ale również ich kolorystykę a także wykończenie - błyszczące bądź matowe.

Potrzebujesz próbki produktu, której nie oferujemy w naszym sklepie? Skontaktuj się z nami, postaramy się pomóc!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu