Tablice kredowe

Tablice kredowe to niezwykle wygodny i praktyczny pomysł na podręczny notatnik w Twoim domu czy też firmie! Chyba każdy z nas pamięta jeszcze ciężkie tablice kredowe po których pisaliśmy w naszych latach szkolnych, na szczęście są już one zamierzchłą przeszłością! Dzięki nowoczesnej technologii możemy zaproponować Ci lekkie, bezpieczne oraz uniwersalne tablice, które wykorzystasz w praktycznie każdym miejscu, w którym zachodzi potrzeba sprawnego przepływu informacji. Sprawdź!

Kreatywne tablice kredowe

Nasze tablice kredowe charakteryzują się ogromem zalet. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na ich różnorodność zastosowań. Zarówno dobrze sprawdzają się w roli rodzinnego notatnika u zabieganych domowników, a także w obiektach użyteczności publicznej, takich jak sklepy czy też punkty gastronomiczne. Wymieniając bogate zastosowanie samoprzylepnych tablic kredowych, nie można zapominać, że z ich użytkowania najbardziej cieszą się najmłodsi, mając do dyspozycji swoją małą, ale własną przestrzeń do umieszczania rysunków, pierwszych liter czy też złotych myśli!

Tablice kredowe do restauracji, baru, kawiarni

Tablice kredowe to również akcesoria, które sprawdzą się w praktycznie każdym punkcie gastronomicznym. Zapiszesz na ich powierzchni aktualne menu, specjalną ofertę dla stałych klientów bądź promocję dnia. Tablice z pewnością przyciągną wzrok oraz uwagę odwiedzających Cię gości, co sprawi, że Twoja kawiarnia zostanie zapamiętana! Na naszej tablicy możesz zapisać też krótkie powitanie czy też kilka miłych słów dla odwiedzających Cię gości. A jeśli Twój lokal często odwiedzają rodziny z dziećmi, może pomyślisz o stworzeniu dla nich kreatywnego kącika, gdzie będą mogły się wyszaleć za pomocą kilku kawałków kolorowej kredy?

Do Twojej dyspozycji oddajemy bogatą ofertę tablic na ścianę, które można dostosować pod kątem wymiarów czy kształtów do swoich osobistych upodobań lub stylistyki wnętrza. A wszystko to w niezwykle konkurencyjnych cenach!

Sprawdź naszą ofertę!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu