Tablica kredowa do mazaków kredowych w dowolnym rozmiarze

4 / 5 (Opinii 1)
28,75 zł 23,37 netto
 • Płatności on-line, PayPal
 • Płatność przelewem
 • Płatność za pobraniem
Wysyłka od 16,99 zł. Produkty na podkładzie PCV/w ramie których łączne wymiary przekraczają 270 cm lub jeden bok jest dłuższy niż 170 cm wymagają wybrania przesyłki wielkogabarytowej.
 • Kupisz szybko i przyjemnie
 • Bez formalności i zobowiązań
 • Bez zakładania konta
 • Twoje dane są bezpieczne i służą wyłącznie do zrealizowania transakcji
 • Płatności online są chronione certyfikatami SSL

Coraz częściej szukając ściennych dekoracji robimy ukłon w kierunku tablic kredowych, które nie tylko ładnie się prezentują, ale również charakteryzują się funkcjonalnym zastosowaniem. Dzięki temu świetnie sprawdzają się one w domowych aranżacjach, zastępując tradycyjny notatnik do zapisywania ważnych dla życia mieszkańców informacji. Z uwagi na nieszablonowy wygląd, tablica skłoni do aktywnego użytkowania wszystkich domowników, służąc zarówno do zapisywania listy zakupów, wieszania obrazków czy też pierwszych samodzielnie napisanych wyrazów. Zamontowana w dziecięcym pokoju tablica z pewnością przyczyni się do kreatywnego spędzania czasu przez Twoją pociechę, która poprzez świetną zabawę będzie mogła rozwijać nowe umiejętności oraz pobudzać swoje poczucie estetyki. Połączenie cech estetycznych z funkcjonalnymi ma bezpośrednie przełożenie na stymulację wyobraźni, warto jest więc zastosować je w dziecięcym pokoju!

W naszej ofercie posiadamy cztery różne podłoża tablicy do wyboru.

  • Tablica samoprzylepna (0,2 mm) to produkt wyróżniający się oryginalną formą oraz prostym montażem. Jej samoprzylepna, elastyczna formuła pozwala na prostą aplikację. Z łatwością nakleisz ją na ścianę, szafę, drzwi czy stolik.
  • Tablica na podkładzie PCV (5 mm) wykonana jest z wytrzymałego, wodoodpornego tworzywa. Tablica nie posiada ramek ani systemu montażu. Zalecany sposób montażu to dwustronna taśma piankowa lub montaż tradycyjny.
  • Tablica samoprzylepna magnetyczna (2 mm) to elastyczne podłoże łączące wygodę montażu oraz magnetyczne właściwości. To praktyczne rozwiązanie, które z powodzeniem zastąpi tradycyjną tablicę.
  • Tablica magnetyczna usztywniona podkładem PCV (7 mm) to nasz produkt premium, którego zadaniem jest zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki właściwościom magnetycznym do tablicy przypniesz wszystkie istotne notatki czy zdjęcia.

Jeżeli obydwa wymiary wybranej tablicy przekraczają 133 cm, produkt zostanie wykonany w elementach. W przypadku tablic o podłożu magnetycznym jest to 100 cm. Podział tablicy wykonywany jest zgodnie z optymalnym wykorzystaniem materiału.

Uwaga! Do pisania na naszej tablicy używaj miękkiej kredy szkolnej bądź specjalnych markerów kredowych. Kreda chodnikowa nie jest przeznaczona do naszych tablic, ponieważ posiada ostre drobinki, które mogą powodować nieodwracalne uszkodzenia na powierzchni tablicy. Na rynku dostępny jest również szeroki wachlarz markerów do tablic kredowych. Przy silnym napigmentowaniu markera istnieje możliwość powstania trwałego śladu na powierzchni tablicy. Dlatego przed zastosowaniem mazaków innych niż w naszej ofercie sugerujemy wykonanie próby ścieralności. Jeśli do tablicy będą chcieli Państwo stosować inne mazaki prosimy o taką informację w zamówieniu wówczas do paczki zostanie dołączona próbka tablicy do testowania.

Warto zapamiętać!

 • Jeżeli zdecydujesz się na wybór tablicy na podłożu samoprzylepnym, zwróć uwagę jaką farbą pomalowana jest ściana, na której chcesz wykonać montaż. Farby lateksowe bądź z zawartością lateksu zmniejszają przyczepność tablicy, nie ponosimy więc odpowiedzialności w przypadku użycia naszego produktu na tego typu podłożu. Pamiętaj również, że montaż tablicy samoprzylepnej może odbyć się dopiero po dwóch tygodniach od malowania ścian.
 • Jeżeli wymiary przekraczają łącznie 275 cm, przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie dostawy wielkogabarytowej (w przypadku tablic na podkładzie pcv oraz magnetycznych).

Termin realizacji: Zamówienia realizujemy od 1 do 3 dni roboczych dla tablic zwykłych oraz do 5 dni roboczych dla tablic na podkładzie magnetycznym.

In stock
Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu
70229
965
431
Tablica kredowa do mazaków kredowych w dowolnym rozmiarze
28.75
PLN
Klienci mówią o nas