tablica kredowa do mazaków kredowych w dowolnym rozmiarze

tablica kredowa do mazaków kredowych w dowolnym rozmiarze
tablica kredowa do mazaków kredowych w dowolnym rozmiarze
base
szt. 17,80 zł

gwarantowana satysfakcja

bezpieczne zakupy

rozmiar bazowy: 60,0 x 30,0cm szer. x wys. [cm]

Największym walorem użytkowym samoprzylepnych tablic kredowych do mazaków jest ich nieograniczone zastosowanie. Doskonale spełniają rolę menu w obiektach gastronomicznych, w punktach handlowych czy usługowych, informują klientów o aktualnych promocjach i zniżkach, zaś na wyposażeniu domu pozwalają na komunikację pomiędzy zagonionymi domownikami. Nie można zapominać, że tablice kredowe równie świetnie sprawdzają się w obiektach szkoleniowych, które usprawniają pracę wykładowcy zarówno podczas kursów indywidualnych, jak i grupowych.

Montaż

Aplikacja tablicy jest czynnością niezmiernie prostą, z którą poradzi sobie każdy, nawet najmniej wprawny gospodarz domu. Jedyne, co trzeba zrobić, to nakleić ją na płaską i pozbawioną zanieczyszczeń powierzchnię, np. ścianę. To, co jest charakterystyczne dla tego typu produktów to bez wątpienia możliwość dostosowania wymiarów tablicy do osobistych potrzeb oraz brak obaw o nieestetycznie wyglądające ślady kleju po jej ewentualnym demontażu.

Tablica to dobry wybór

Jest lekka, ale bezpieczna oraz gwarantuje nieskomplikowany montaż. A wszystko to bez zbędnego kurzu czy bałaganu. Zastosowanie materiałów najwyższej jakości zapewnia długotrwałe użytkowanie, zaś atrakcyjna cena zakupu nie będzie nadwerężeniem dla portfela.

Tablica zamiast obrazu

Coraz częściej szukając ściennych dekoracji robimy ukłon w kierunku tablic kredowych, które nie tylko ładnie się prezentują, ale również charakteryzują się funkcjonalnym zastosowaniem. Z tego względu świetnie zastępują tradycyjny notatnik do zapisywania ważnych dla życia mieszkańców informacji. Z uwagi na nieszablonowy wygląd, tablica skłoni do aktywnego użytkowania wszystkich domowników, służąc zarówno do zapisywania listy zakupów, wieszania obrazków czy pierwszych samodzielnie napisanych wyrazów. Połączenie cech estetycznych z funkcjonalnymi ma bezpośrednie przełożenie na stymulację wyobraźni, w szczególności dzieci, którym jest to szczególnie potrzebne.

Warto zapamiętać!

  1. Jeśli wymiary (szerokość i długość) zamówionej tablicy przekroczą wymiar 120 cm, produkt zostanie wysłany w elementach.
  2. Farby lateksowe zmniejszają przyczepność tablicy do podłoża, z tego względu ich używanie na tych powierzchniach nie jest zalecane. Dlatego zastrzegamy sobie wszelkich roszczeń z tytułu słabej przyczepności naklejki na takim podłożu.
  3. Montaż naklejki może odbyć się dopiero po dwóch tygodniach od pomalowania ścian.
KQS.store