tablica kredowa na lodówkę

tablica kredowa na lodówkę
tablica kredowa na lodówkę tablica kredowa na lodówkę tablica kredowa na lodówkę tablica kredowa na lodówkę tablica kredowa na lodówkę
base
17,80 zł

Odmień w łatwy sposób swoją kuchnię, nadając jej nowego, świeżego charakteru za pomocą naszej samoprzylepnej tablicy kredowej i połącz funkcjonalność z interesującym designem!

Elastyczne, samoprzylepne podłoże sprawia, że montaż tablicy nie jest skomplikowany i zajmuje niewiele czasu. Stosowana przez nas warstwa kredowa jest bardzo trwała i odporna na zarysowania. Dodatkowo, jej wysoka jakość umożliwia nam czyszczenie powierzchni za pomocą gąbki lub wilgotnej szmatki. Po naszych tablicach można pisać zarówno mazakami kredowymi jak również kredą szkolną.

Uwaga! W przypadku użycia kredy innej niż szkolna na powierzchni tablicy mogą powstać nieodwracalne zarysowania. Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz markerów do tablic kredowych. Przy silnym napigmentowaniu markera istnieje możliwość powstania trwałego śladu na powierzchni tablicy. Dlatego przed zastosowaniem mazaków innych niż w naszej ofercie sugerujemy wykonanie próby ścieralności. Jeśli do tablicy będą chcieli Państwo stosować inne mazaki prosimy o taką informację w zamówieniu wówczas do paczki zostanie dołączona próbka tablicy do testowania.

Jeśli zależy Ci na przycięciu tablicy do formatu innego niż oferowany w naszym sklepie wystarczy wybrać produkt nieco większy od oczekiwanego, a w uwagach zamieścić informację o formacie w jakim mamy przygotować tablicę.

Tablica kredowa na lodówkę dostępna jest w dowolnym rozmiarze. Po wybraniu odpowiedniej szerokości oraz wysokości cena w sklepie przeliczy się automatycznie.

Termin realizacji:

Zamówienia realizujemy od 1 do 3 dni roboczych.

Produkty z tej samej kategorii

Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL