Tablica kredowa na lodówkę

5 / 5 (Opinii 1)
28,75 zł 23,37 netto
  • Płatności on-line, PayPal
  • Płatność przelewem
  • Płatność za pobraniem
Wysyłka od 16,99 zł. Produkty na podkładzie PCV/w ramie których łączne wymiary przekraczają 270 cm lub jeden bok jest dłuższy niż 170 cm wymagają wybrania przesyłki wielkogabarytowej.
  • Kupisz szybko i przyjemnie
  • Bez formalności i zobowiązań
  • Bez zakładania konta
  • Twoje dane są bezpieczne i służą wyłącznie do zrealizowania transakcji
  • Płatności online są chronione certyfikatami SSL

Odmień w łatwy sposób swoją kuchnię, nadając jej nowego, świeżego charakteru za pomocą naszej samoprzylepnej tablicy kredowej i połącz funkcjonalność z interesującym designem!

Elastyczne, samoprzylepne podłoże sprawia, że montaż tablicy nie jest skomplikowany i zajmuje niewiele czasu. Stosowana przez nas warstwa kredowa jest bardzo trwała i odporna na zarysowania. Dodatkowo, jej wysoka jakość umożliwia nam czyszczenie powierzchni za pomocą gąbki lub wilgotnej szmatki. Po naszych tablicach można pisać zarówno mazakami kredowymi jak również kredą szkolną.

Uwaga! W przypadku użycia kredy innej niż szkolna na powierzchni tablicy mogą powstać nieodwracalne zarysowania. Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz markerów do tablic kredowych. Przy silnym napigmentowaniu markera istnieje możliwość powstania trwałego śladu na powierzchni tablicy. Dlatego przed zastosowaniem mazaków innych niż w naszej ofercie sugerujemy wykonanie próby ścieralności. Jeśli do tablicy będą chcieli Państwo stosować inne mazaki prosimy o taką informację w zamówieniu wówczas do paczki zostanie dołączona próbka tablicy do testowania.

Jeśli zależy Ci na przycięciu tablicy do formatu innego niż oferowany w naszym sklepie wystarczy wybrać produkt nieco większy od oczekiwanego, a w uwagach zamieścić informację o formacie w jakim mamy przygotować tablicę.

Tablica kredowa na lodówkę dostępna jest w dowolnym rozmiarze. Po wybraniu odpowiedniej szerokości oraz wysokości cena w sklepie przeliczy się automatycznie.

Termin realizacji:

Zamówienia realizujemy od 1 do 3 dni roboczych.

In stock
Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu
Produkty pokrewne/powiązane
1919040
965
431
Tablica kredowa na lodówkę
28.75
PLN
Klienci mówią o nas