Folie tablicowe

Samoprzylepna folia tablicowa to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz uzyskać kreatywną przestrzeń, ale nie zamierzasz przeprowadzać w tym celu generalnego remontu. Doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zachodzi pragnienie ujścia kreatywności, ale również i potrzeba doskonałej organizacji. Samoprzylepna folia to świetna alternatywa dla ciężkich, tradycyjnych tablic.!

Folia tablicowa - kilka wariantów do wyboru!

W naszej ofercie posiadamy kilka wariantów folii, dzięki czemu z pewnością znajdziesz produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Proponujemy zarówno folie kredowe, suchościeralne, metalowe jak i samoprzylepne folie kolorowe.

Praktyczna folia kredowa

Folia kredowa doskonale sprawdzi się w przestrzeniach mieszkalnych takich jak pokój dziecięcy, salon czy kuchnia. Jako ozdoba dziecięcego kącika posłuży jako świetne akcesorium, przydatne zarówno podczas zabawy jak i nauki. W kuchni odegra rolę podręcznego, rodzinnego notatnika w którym zapiszemy bieżąca listę zakupów czy też miłą wiadomość dla reszty domowników. Folia kredowa okaże się również przydatna w lokalach gastronomicznych oraz handlowych, gdzie posłuży jako interesujące menu, tablica okazji czy też niebanalna forma reklamy.

Folia suchościeralna do biura i sali konferencyjnej

Folia suchościeralna to wygodne rozwiązanie do biur oraz sal konferencyjnych. Wysoka odporność na uszkodzenia oraz świetne właściwości ścieralne sprawiają, że żadna burza mózgów ani skomplikowane analizy nie okażą się straszne! Dzięki doskonałej jakości powierzchni suchościeralnej tablica jest banalnie prosta w utrzymaniu w czystości, dzięki czemu podczas jej użytkowania nie ubrudzisz nawet rąk!

Folia metalowa oraz kolorowa

Folia metalowa to świetne akcesorium do aranżacji wnętrz, pomieszczeń biurowych, prac plastycznych, DIY oraz kreatywnych zabaw z dziećmi. Produkt imituje metalowe powierzchnie dzięki wykorzystaniu opiłków żelaza oraz mieszkanki termoplastiku i gumy, dzięki czemu posiada zdolność przyciągania magnesów! A folia kolorowa? Dzięki niej wszystkie projekty DIY będą niezwykle estetyczne oraz atrakcyjne wizualnie!

Sprawdź ofertę naszych folii samoprzylepnych i zdecyduj, która opcja: kredowa, suchościeralna, metalowa czy może jednak samoprzylepna kolorowa! Która z nich najlepiej sprawdzi się do Twoich potrzeb?

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu