Folie tablicowe

Samoprzylepna folia tablicowa to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz uzyskać kreatywną przestrzeń, ale nie zamierzasz przeprowadzać w tym celu generalnego remontu. Doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zachodzi pragnienie ujścia kreatywności, ale również i potrzeba doskonałej organizacji. Samoprzylepna folia to świetna alternatywa dla ciężkich, tradycyjnych tablic.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór folii suchościeralnych oraz kredowych, które z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb.

Czym charakteryzują się nasze folie?

  • Folia kredowa doskonale sprawdzi się w przestrzeniach mieszkalnych takich jak pokój dziecięcy, salon czy kuchnia. Jako ozdoba dziecięcego kącika posłuży jako świetne akcesorium, przydatne zarówno podczas zabawy jak i nauki. W kuchni odegra rolę podręcznego, rodzinnego notatnika w którym zapiszemy bieżąca listę zakupów czy też miłą wiadomość dla reszty domowników. Folia kredowa okaże się również przydatna w lokalach gastronomicznych oraz handlowych, gdzie posłuży jako interesujące menu, tablica okazji czy też niebanalna forma reklamy.

  • Folia suchościeralna to wygodne rozwiązanie do biur oraz sal konferencyjnych. Wysoka odporność na uszkodzenia oraz świetne właściwości ścieralne sprawiają, że żadna burza mózgów ani skomplikowane analizy nie okażą się straszne!

Sprawdź ofertę naszych folii samoprzylepnych i zdecyduj, która opcja: kredowa czy suchościeralna najlepiej sprawdzi się do Twoich potrzeb!


Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL