Akcesoria

Chociaż montaż naszych produktów to czysta przyjemność, nie zostawimy Cię z nim samego! W dziale z akcesoriami znajdziesz wszystkie potrzebne drobiazgi do montażu oraz wygodnego użytkowania naszych tablic oraz ściennych dekoracji. Proponujemy cały arsenał produktów, który ułatwi Ci ich montaż, konserwację oraz sprawi, że będziesz mógł cieszyć się nimi przez długi czas, nawet podczas intensywnego użytkowania. W naszej ofercie znajdziesz również akcesoria do montażu oraz czyszczenia wybranych przez siebie produktów, nie będziesz więc potrzebował już żadnych dodatkowych narzędzi czy też wyposażenia. Sprawdź jakie akcesoria możemy Ci zaoferować i ciesz się wygodnym użytkowaniem naszych produktów!

NOWOŚĆ!
Ramka zatrzaskowa OWZ
od 33,12 zł
NOWOŚĆ!
Magnesy farma zwierząt
od 20,54 zł
NOWOŚĆ!
Magnesy zoo
od 20,54 zł
NOWOŚĆ!
Magnesy pojazdy
od 20,54 zł
NOWOŚĆ!
Magnesy owady
od 20,54 zł

Przydatne akcesoria do fototapet, szablonów malarskich oraz naklejek

Jesteś w trakcie remontu swojego domu, mieszkania bądź biura? Skończ z gorączkowym poszukiwaniem potrzebnych akcesoriów! Zabrakło Ci kleju do montażu fototapet, ale nie masz ochoty wybierać się na jego długie poszukiwania po okolicznych sklepach? Dzięki nam możesz tego uniknąć! Zadbamy o to, aby pod wprost pod Twoje drzwi dostarczono wszystkie niezbędne akcesoria. Co jeszcze znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego? Przydatną raklę, która przyda Ci się podczas montażu każdego z naszych samoprzylepnych produktów oraz wiele, wiele innych!

Akcesoria do tablic suchościeralnych oraz kredowych

Kupiłeś już swoja wymarzoną tablicę i właśnie przymierzasz się do jej montażu? Dzięki naszym akcesoriom możesz przeprowadzić go na kilka sprytnych sposobów! Przyklej ją za pomocą dwustronnej taśmy montażowej dostępnej w naszej ofercie bądź zamontuj na tradycyjny system montażu do betonu - cegły bądź karton - gipsu. A kiedy już zaczniesz jej używać z pewnością przydadzą Ci się wygodne i nie brudzące rąk ścieraki, uchwyty do kredy czy też kreatywne magnesy, którymi do powierzchni swojej tablicy przypniesz wszystkie ważne notatki!

Kolorowe markery, systemy montażu tablic, magnesy oraz wiele, wiele innych interesujących, użytecznych produktów znajdziesz właśnie tutaj. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu online!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu