Akcesoria

Chociaż montaż naszych produktów to czysta przyjemność, nie zostawimy Cię z nim samego! W dziale z akcesoriami znajdziesz wszystkie potrzebne drobiazgi do montażu oraz wygodnego użytkowania naszych tablic oraz ściennych dekoracji. Proponujemy cały arsenał produktów, który ułatwi Ci ich montaż, konserwację oraz sprawi, że będziesz mógł cieszyć się nimi przez długi czas, nawet podczas intensywnego użytkowania. W naszej ofercie znajdziesz również akcesoria do montażu oraz czyszczenia wybranych przez siebie produktów, nie będziesz więc potrzebował już żadnych dodatkowych narzędzi czy też wyposażenia.

Skończ z gorączkowym poszukiwaniem potrzebnych akcesoriów! Skończył Ci się klej do montażu fototapet, ale nie masz ochoty wybierać się na jego długie poszukiwania po okolicznych sklepach? Dzięki nam możesz tego uniknąć! Zadbamy o to, aby pod wprost pod Twoje drzwi dostarczono wszystkie niezbędne akcesoria.

Kolorowe markery, systemy montażu tablic, magnesy oraz wiele, wiele innych interesujących, użytecznych produktów znajdziesz właśnie tutaj. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu online!


Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL