Filtry

Kredy i markery do tablic suchościeralnych

Spisywanie pomysłów w biurze, przedstawianie równań matematycznych a może wyrażanie dziecięcej ekspresji? Korzystanie z tablicy wymaga odpowiednich akcesoriów. Kluczowym z nich są oczywiście wszelkiego rodzaju narzędzia służące do pisania po jej powierzchni. W tym celu nieodzowne są kredy i markery.

W bogatej ofercie akcesoriów, które przedstawiamy w naszym sklepie online, nie mogło zabraknąć starannie wybranych kred i markerów do tablic. Aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom klientów, proponujemy im różnego rodzaju rozwiązania o rozmaitych właściwościach. Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Markery różnego rodzaju

W ofercie sklepu online przedstawiamy przede wszystkim klasyczne markery. Wśród nich znaleźć można dwustronne markery do tablic suchościeralnych, wyposażone w dwie okrągłe końcówki o grubościach 1,5 mm oraz 0,8 mm. Sprzedawane w kompletach markery dostępne są w czterech intensywnych kolorach – czerwonym, granatowym, zielonym i czarnym.

Alternatywą dla tradycyjnej kredy są z kolei markery kredowe, które idealnie sprawdzają się podczas wykonywania precyzyjnych napisów. Mimo swojej nazwy, mogą być z powodzeniem używane nie tylko na powierzchniach kredowych, ale również na plastiku i szkle. Napisy wykonane kolorowymi markerami kredowymi szybko i wygodnie usuniesz z pomocą mokrej ściereczki lub gąbki.

Kredy do tablic

W naszym asortymencie prezentujemy również ponadczasową, niepylącą kredę do tablic – białą oraz utrzymaną w pastelowych kolorach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, bezpyłowa kreda do tablicy nie brudzi rąk. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i zachęcamy do zakupów – zapewniamy konkurencyjne ceny akcesoriów i ich szybką wysyłkę!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu