Filtry
Filtry

Akcesoria do montażu i użytkowania tablic

Zakup tablicy kredowej, magnetycznej czy suchościeralnej to jeszcze nie koniec. By w pełni wykorzystać płynące z jej posiadania możliwości, konieczny jest również staranny montaż wybranej tablicy. W jego wykonaniu, a także późniejszym użytkowaniu tablicy, niezbędne są dedykowane jej praktyczne akcesoria.

Aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy im nie tylko wysokiej jakości tablice, ale także przeznaczone do ich montażu i użytkowania akcesoria. Wszystko po to, żeby korzystanie z zakupionej tablicy było w pełni wygodne i bezproblemowe od samego początku jej posiadania – w biurze czy w domu.

Akcesoria pomocne przy montażu tablic

Naszym klientom proponujemy przede wszystkim akcesoria służące do montażu. Wśród nich znaleźć można między innymi systemy do montowania tablicy do powierzchni beton-cegła lub karton-gips, które świetnie sprawdzą się przy montażu tablic usztywnianych podłożem PCV. W skład zestawu wchodzą maskownice, wkręty i koszulki na wkręty.

Oprócz tego, w naszym sklepie oferujemy również wyjątkowo silną, dwustronną taśmę montażową o długości 10 m. W użytkowaniu tablicy nieocenione będą natomiast praktyczne, dobrze leżące w dłoni uchwyty do kredy oraz stabilne, samoprzylepne półki, które pomieszczą gąbkę i markery. Proponowane przez nas półki dostępne są w bogatej gamie kolorów.

Akcesoria pielęgnujące i czyszczące

W naszym asortymencie przedstawiamy również akcesoria o charakterze pielęgnacyjnym i czyszczącym. Należą do nich między innymi ściereczki z mikrofibry oraz wydajne płyny do tablic suchościeralnych w sprayu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym asortymentem sklepu online Deco Strefa!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu