Magnesy do tablic

Codzienne korzystanie z tablic nie byłoby tak wygodne, gdyby nie dedykowane im akcesoria. Kredy, markery czy gąbki do ścierania to jednak nie jedyne elementy wyposażenia, które ułatwiają pracę lub naukę z tablicą w biurze, szkole czy też pokoju dziecka w domowym zaciszu. Wszędzie tam, nieodzowne będą również praktyczne magnesy do tablic.

W naszej bogatej ofercie akcesoriów do montażu i użytkowania tablic nie mogło zabraknąć również różnego rodzaju magnesów na tablice. Przedstawione w naszej ofercie magnesy do tablic suchościeralnych, pozwalają na przypinanie do ich powierzchni kartek z notatkami, wydrukowanych na papierze wykresów czy również kreatywnych obrazków dziecka.

Wśród oferowanych magnesów do tablicy znaleźć można przede wszystkim klasyczne magnesy okrągłe o średnicy ø30 mm lub ø40 mm. Pakowane w praktycznych zestawach po 10 sztuk, pokryte zostały z wierzchu zabezpieczającym je lakierem, nadającym im trwałość nawet przy intensywnym użytkowaniu. W opakowaniach znajdują się magnesy do tablic w czterech kolorach – niebieskim, zielonym, czerwonym i żółtym.

W przypadku tablic suchościeralnych lub kredowych o podłożu magnetycznym, lepszym wyborem będą dostępne w naszym sklepie online magnesy neodymowe. Dzięki dużej sile magnetycznej, zapewniają one doskonałą przyczepność znajdujących się na tablicy elementów – wykonanych z papieru i innych materiałów. Proponowane przez nas magnesy neodymowe dostępne są w kompletach po 5 sztuk.

Najwyższa jakość produktów

Naszą ofertę magnesów do tablic szkolnych i biurowych uzupełniają taśmy magnetyczne z kolorowego PCV o długości 1000 mm. Łatwe w precyzyjnym podziale na mniejsze fragmenty, znajdą szereg zastosowań. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym asortymentem wysokiej jakości magnesów na tablic w Deco Strefa!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu