Tablice kredowe magnetyczne

Szukasz kreatywnej a jednocześnie praktycznej dekoracji ściennej do swoich wnętrz? Znajdziesz ją w naszej ofercie! Specjalnie dla wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji do urządzenia swoich wnętrz, zarówno prywatnych jak i firmowych, przygotowaliśmy szeroką gamę magnetycznych tablic kredowych, które nie tylko będę doskonale prezentować się na Twoich ścianach, ale wykorzystasz je również do usprawnienia przepływu informacji. Jak? Sprawdź!

Gdzie wykorzystasz nasze magnetyczne tablice kredowe?

Kredowe tablice magnetyczne doskonale sprawdzą się tam, gdzie zachodzi nieustanna potrzeba ujścia kreatywności. Idealne jako wyposażenie pokoju dziecięcego, kuchni, salonu czy też przedszkola. Z powodzeniem posłużą jako kreatywna zabawka bądź akcesorium pomocne w nauce pierwszych literek, liczenia czy czytania. Połącz przyjemne z pożytecznym i zamień żmudną naukę w fantastyczną zabawę! Zapewnij również bezpieczeństwo swoim świeżo pomalowanym ścianom i wszelkie artystyczne zapędy swoich pociech przenieś właśnie na naszą tablicę! Właściwości magnetyczne tablicy sprawiają, że jest ona produktem uniwersalnym oraz niezwykle praktycznym, przypniesz więc do niej wszystkie istotne notatki oraz informacje.

Nasze tablice świetnie sprawdzą się również w lokalach gastronomicznych, gdzie posłużą za niebanalną oraz innowacyjną reklamę. Przedstawisz na nich swoją ofertę dnia, menu kawiarni czy też ofertę specjalną albo zauroczysz swoich klientów miłym słowem lub zaskakującym żartem. Zapisz i przypnij na naszej tablicy wszystko co tylko przyjdzie Ci do głowy!

Dlaczego pokochasz nasze tablice?

Łatwy i czysty montaż pozwala na szybką odmianę każdego pomieszczenia, które tylko sobie wymarzysz. Zajmie on zaledwie kilka minut, a Ty nie będziesz potrzebował pomocy żadnego specjalisty. To dziecinnie proste! Możliwość personalizacji to dodatkowa zaleta na którą powinieneś zwrócić uwagę. Dzięki możliwości wyboru odpowiedniego rozmiaru, koloru powierzchni kredowej oraz kształtu jesteś w stanie idealnie dopasować tablicę do swoich potrzeb! Wszystkie oferowane przez nas produkty wykonane są z najlepszej jakości materiałów dzięki czemu zachowają swój doskonały wygląd oraz właściwości na lata, są również odporne na działanie warunków atmosferycznych!

Wszystkie nasze tablice dostępne są na kilku wersjach do wyboru, z pewnością więc z łatwością znajdziesz produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Wybierz swój ulubiony produkt i ciesz się nim w swoich wnętrzach!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu