Tablice kredowe magnetyczne w ramie

Tradycyjne tablice to już dla Ciebie przeżytek? Chyba każdy z nas pamięta szkolne tablice i pierwsze koślawe literki, które stawialiśmy kredą na ich powierzchni. Technologia ruszyła jednak zdecydowanie do przodu i aktualnie możemy znaleźć na rynku wiele alternatyw! Jedną z nich są kredowe tablice magnetyczne w ramie aluminiowej, którą łączą w sobie doskonałą jakość wykonania oraz nowoczesny design. Sprawdź gdzie je wykorzystasz!

Tablica kredowa w ramie do szkoły

Szkolna sala to doskonałe miejsce dla naszej magnetycznej tablicy w ramie. Możesz przeprowadzić na niej lekcje, zapisać działania matematyczne czy też zagrać na przerwie w kalambury z uczniami. Dzięki temu, że tablica posiada doskonałe właściwości magnetyczne przypniesz do niej infografiki i fotografie niezbędne do przeprowadzenia zajęć. Nasze tablice sprawdzą się również w świetlicach, szkołach językowych oraz w dziecięcych poczekalniach, na przykład w przychodni lekarskiej, gdzie podczas oczekiwania dzieci będą mogły zająć się świetną zabawą i stworzyć swoje małe dzieło sztuki!

Magnetyczna tablica w ramie do pokoju ucznia i studenta

Każdy z nas wie, że doskonała organizacja to niezbędny element w szkole oraz na studiach. Mnogość zajęć, prac domowych oraz semestralnych sprawia, że bardzo łatwo jest o nich zapomnieć oraz pogubić się w ich terminach. Na pomoc wszystkim strudzonym uczniom przychodzi nasza tablica w ramie aluminiowej. Zapiszesz na niej wszystkie ważne terminy, plany zajęć oraz przypniesz ważne notatki. Do tego będzie fantastycznie prezentowała się nad biurkiem w młodzieżowym pokoju!

Kredowa tablica magnetyczna - jakie są jej zalety?

  • Tablica posiada najwyższej jakości powierzchnię kredową - napisy możesz zmywać i ponawiać kiedy tylko zechcesz! Wystarczy, że wyczyścisz ją za pomocą wilgotnej gąbki bądź ściereczki z mikrofibry.
  • Banalnie prosty montaż sprawia, że jest gotowa do użycia od razu po wyjęciu z opakowania.
  • Doskonałe właściwości magnetyczne poradzą sobie nawet z ciężkimi, pamiątkowymi magnesami.
  • 11 kolorów tablicy do wyboru! Dzięki temu z łatwością dopasujesz wygląd tablicy do swoich wnętrz.

Sprawdź naszą ofertę!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu