Tablica magnetyczna kredowa czarna w ramie aluminiowej

Tablica magnetyczna kredowa czarna w ramie aluminiowej
Tablica magnetyczna kredowa czarna w ramie aluminiowej Tablica magnetyczna kredowa czarna w ramie aluminiowej Tablica magnetyczna kredowa czarna w ramie aluminiowej Tablica magnetyczna kredowa czarna w ramie aluminiowej Tablica magnetyczna kredowa czarna w ramie aluminiowej Tablica magnetyczna kredowa czarna w ramie aluminiowej
79,94 zł

Potrzebujesz praktycznych rozwiązań do swojego domu, lokalu gastronomicznego bądź firmy? A może jesteś kolekcjonerem dekoracyjnych magnesów i poszukujesz produktu o doskonałych właściwościach magnetycznych? Tablica w ramie aluminiowej to innowacyjny produkt, który łączy świetny efekty wizualny z szerokim wachlarzem zastosowań, które okażą się przydatne zarówno w przestrzeni domowej jak i firmowej. Tablica posiada doskonałe właściwości magnetyczne!

Zalety naszych tablic:

  • możliwość wyboru indywidualnego rozmiaru,
  • doskonałe właściwości magnetyczne. Tablica sprawdzi się również w przypadku pamiątkowych, cięższych magnesów oraz pamiątek z podróży,
  • wygodne haczyki dołączone do produktu pozwolą na proste powieszenie tablicy,
  • wytrzymała, aluminiowa rama,
  • solidne wykonanie z najlepszej jakości materiałów.

Do pisania po tablicy używaj wyłącznie miękkiej kredy szkolnej. Kreda chodnikowa zawiera ostre drobinki, które mogą nieodwracalnie uszkodzić powierzchnię tablicy. Jedyne czego potrzebujesz do wyczyszczenia tablicy to wilgotna gąbka lub ściereczka z mikrofibry.

Termin realizacji:

Zamówienie zostanie zrealizowane od 5 do 8 dni roboczych dla tablic czarnych oraz do 10 dni roboczych w przypadku tablic kolorowych.

Uwaga!

Jeżeli wymiary przekraczają łącznie 275 cm, przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie dostawy wielkogabarytowej.

Produkty z tej samej kategorii

Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL