Tablica magnetyczna kredowa w ramie aluminiowej z Twoim nadrukiem na wymiar

Tablica magnetyczna kredowa w ramie aluminiowej z Twoim nadrukiem na wymiar
Tablica magnetyczna kredowa w ramie aluminiowej z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna kredowa w ramie aluminiowej z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna kredowa w ramie aluminiowej z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna kredowa w ramie aluminiowej z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna kredowa w ramie aluminiowej z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna kredowa w ramie aluminiowej z Twoim nadrukiem na wymiar
opis dodatkowy
94,49 zł

Potrzebujesz praktycznych rozwiązań do swojego domu, lokalu gastronomicznego bądź firmy? A może jesteś kolekcjonerem dekoracyjnych magnesów i poszukujesz produktu o doskonałych właściwościach magnetycznych? Tablica w ramie aluminiowej to innowacyjny produkt, który łączy świetny efekty wizualny z szerokim wachlarzem zastosowań, które okażą się przydatne zarówno w przestrzeni domowej jak i firmowej. Tablica posiada doskonałe właściwości magnetyczne!

Zalety naszych tablic:

  • indywidualny rozmiar oraz nadruk,
  • doskonałe właściwości magnetyczne,
  • bogata, interesująca kolorystyka.

Do wykonania produktu niezbędny jest przygotowany do druku plik graficzny. Jeśli nie posiadasz takiego pliku, z chęcią wycenimy oraz przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy: info@deco-strefa.com.pl Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz od nas poglądowy plik, który będziesz mógł sprawdzić i zatwierdzić do druku, możliwe będzie również naniesienie dodatkowych zmian.

Jeżeli wymiary przekraczają łącznie 275 cm, przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie dostawy wielkogabarytowej.

Do pisania po tablicy używaj wyłącznie miękkiej kredy szkolnej. Kreda chodnikowa zawiera ostre drobinki, które mogą nieodwracalnie uszkodzić powierzchnię tablicy.

Termin realizacji:

Zamówienie zostanie zrealizowane od 5 do 8 dni roboczych dla tablic czarnych oraz do 10 dni roboczych w przypadku tablic kolorowych.

Produkty z tej samej kategorii

Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL