Tablica magnetyczna kredowa kolorowa na wymiar

Tablica magnetyczna kredowa kolorowa na wymiar
Tablica magnetyczna kredowa kolorowa na wymiarTablica magnetyczna kredowa kolorowa na wymiarTablica magnetyczna kredowa kolorowa na wymiarTablica magnetyczna kredowa kolorowa na wymiarTablica magnetyczna kredowa kolorowa na wymiarTablica magnetyczna kredowa kolorowa na wymiarTablica magnetyczna kredowa kolorowa na wymiarTablica magnetyczna kredowa kolorowa na wymiar
25,68 zł

Kolorowa tablica kredowa o właściwościach magnetycznych sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba ujścia kreatywności! Dzięki możliwości wyboru koloru oraz rozmiaru doskonale dopasuje się do każdego wnętrza, dodając mu charakteru oraz ułatwiając zapisywanie i przechowywanie ważnych notatek. Idealna zarówno do przestrzeni prywatnych, pokoi dziecięcych, jak i lokali gastronomicznych.

Zalety naszej kolorowej tablicy kredowej:

 • wymiar dostosowany do indywidualnych potrzeb,
 • właściwości magnetyczne,
 • interesująca kolorystyka,
 • łatwy i czysty montaż,
 • do wykorzystania wszędzie tam gdzie kreatywność nie zna granic!

Do wyboru posiadamy aż trzy różne wersje tablic tak, abyś mógł wybrać produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb:

 • tablica samoprzylepna - produkt wykonany z elastycznej, samoprzylepnej folii o grubości 2 mm. Tablica posiada już własny klej, do jej montażu nie potrzebujesz więc żadnych dodatkowych akcesoriów klejących.
 • tablica na podkładzie PCV - produkt o grubości 7 mm, możesz go zamontować za pomocą dwustronnej taśmy klejącej bądź systemu montażu. Podłoże PCV nadaje sztywność tablicy.
 • tablica dwustronna - możemy stworzyć tablicę obustronnie kredową bądź hybrydę tablicy suchościeralnej i kredowej. Cena, bez względu na wybrany wariant pozostanie bez zmian. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy: info@deco-strefa.com.pl

Kilka wskazówek:

 • Jeżeli obydwa wybrane przez Ciebie wymiary przekroczą 120 cm, tablica będzie składała się z części.
 • Do naszej tablicy stosuj magnesy neodymowe lub magnesy o średnicy co najmniej 34 mm. Tablica nie sprawdzi się w przypadku ciężkich magnesów pamiątkowych bądź dekoracyjnych. Jeśli chcesz kolekcjonować magnesy z podróży, polecamy tablicę magnetyczną w ramie aluminiowej - posiada ona większą siłę przyciągania.
 • Do pisania używaj wyłącznie miękkiej kredy szkolnej. Kreda chodnikowa może zawierać ostre drobinki, które spowodują nieodwracalne uszkodzenia na powierzchni tablicy.
 • Farby lateksowe oraz produkty o zawartości lateksu mogą niekorzystnie wpływać na przyczepność tablic w wersji samoprzylepnej. Jeśli nie jesteś pewien jaką farbą została pomalowana Twoja ściana - wybierz tablicę na podkładzie PCV lub zamów próbki aby przetestować ich przyczepność.

Termin realizacji

Twoje zamówienie zrealizujemy od 3 do 5 dni roboczych.

Uwaga!

Jeżeli wymiary przekraczają łącznie 275 cm, przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie dostawy wielkogabarytowej.

Produkty z tej samej kategorii

Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL