Tablica kredowa na wymiar

5 / 5 (Opinii 2)
29,83 zł 24,25 netto
 • Płatności on-line, PayPal
 • Płatność przelewem
 • Płatność za pobraniem
Wysyłka od 16,99 zł. Produkty na podkładzie PCV/w ramie których łączne wymiary przekraczają 270 cm lub jeden bok jest dłuższy niż 170 cm wymagają wybrania przesyłki wielkogabarytowej.
 • Kupisz szybko i przyjemnie
 • Bez formalności i zobowiązań
 • Bez zakładania konta
 • Twoje dane są bezpieczne i służą wyłącznie do zrealizowania transakcji
 • Płatności online są chronione certyfikatami SSL

Tablice kredowe to produkty, które szturmem wtargnęły do naszych domów oraz przedsiębiorstw, w jednej chwili stając się bardzo popularne. Doskonale sprawdzają się one w roli menu w obiektach gastronomicznych czy punktach o charakterze usługowym. Tablice są również świetnym sposobem do informowania klientów sklepu o aktualnych zniżkach i promocjach, a coraz częściej stanowią centralny element wyposażenia wielu mieszkań, będąc jednocześnie środkiem komunikacji pomiędzy domownikami. Tablica kredowa, umiejscowiona w centralnym, często uczęszczanym miejscu, umożliwia połączenie rzeczy przyjemnych z pożytecznymi. W efekcie wszyscy domownicy, bez względu na wiek, z równie wielkim zaangażowaniem mogą włączyć się w aktywne życie rodzinne. Z uwagi na łatwą ścieralność oraz pozostałe właściwości, tablica stanowi doskonałe miejsce do prezentowania dziecięcych rysunków, tworzenia pierwszych wyrazów czy też umieszczania złotych myśli. Tablica umieszczona w dziecięcym pokoju sprawdzi się również jako element edukacyjny, który sprawi, że Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje umiejętności poprzez świetną zabawę.

Do najważniejszych zalet tablicy kredowej możemy zaliczyć nieskomplikowany montaż, wysoką jakość wykonania oraz wykorzystanie materiałów najwyższej jakości które sprawi, że tablica przez długi czas zachowa swoją funkcjonalność oraz świetny wygląd.

W naszej ofercie posiadamy cztery różne podłoża do wyboru.

 • Tablica samoprzylepna (0,2 mm) to oryginalna forma i prosty montaż - dzięki powierzchni samoprzylepnej z łatwością nakleisz tablicę na ścianę, szafę, drzwi czy na stolik.
 • Tablica na podkładzie PCV (5 mm) wykonana jest z wodoodpornego tworzywa. Lekka oraz wytrzymała z powodzeniem może zastąpić tradycyjne tablice. Tablica nie posiada ramek ani systemu montażu. Zalecany sposób aplikacji to dwustronna taśma piankowa lub montaż tradycyjny.
 • Tablica samoprzylepna magnetyczna (2 mm) łączy zalety prostego i szybkiego montażu z przydatnymi właściwościami magnetycznymi.
 • Tablica magnetyczna usztywniona podkładem PCV (7 mm) to produkt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki właściwościom magnetycznym do tablicy przypniesz wszystkie istotne notatki czy zdjęcia.

Zwróć uwagę!

Do tablicy przeznaczone są specjalne mazaki kredowe bądź miękka kreda szkolna.

Kreda chodnikowa zawiera ostre drobinki, które mogą spowodować nieodwracalne zarysowania na powierzchni tablicy. Na rynku dostępny jest również szeroki wachlarz markerów do tablic kredowych. Przy silnym napigmentowaniu markera istnieje możliwość powstania trwałego śladu na powierzchni tablicy. Dlatego przed zastosowaniem mazaków innych niż w naszej ofercie sugerujemy wykonanie próby ścieralności. Jeśli do tablicy będą chcieli Państwo stosować inne mazaki prosimy o taką informację w zamówieniu wówczas do paczki zostanie dołączona próbka tablicy do testowania.

Jeżeli obydwa wymiary wybranej tablicy przekraczają 133 cm, produkt zostanie wykonany w elementach. W przypadku tablic o podłożu magnetycznym jest to 100 cm. Podział tablicy wykonywany jest zgodnie z optymalnym wykorzystaniem materiału.

Warto zapamiętać!

Jeżeli zdecydujesz się na wybór tablicy na podłożu samoprzylepnym, zwróć uwagę jaką farbą pomalowana jest ściana, na której chcesz wykonać montaż. Farby lateksowe bądź z zawartością lateksu zmniejszają przyczepność tablicy, nie ponosimy więc odpowiedzialności w przypadku użycia naszego produktu na tego typu podłożu. Pamiętaj również, że montaż tablicy samoprzylepnej może odbyć się dopiero po dwóch tygodniach od malowania ścian.

Termin realizacji:

Zamówienia realizujemy od 1 do 3 dni roboczych dla tablic zwykłych oraz do 5 dni roboczych dla tablic o podkładzie magnetycznym.

In stock
Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu
1478
965
431
Tablica kredowa na wymiar
29.83
PLN
Klienci mówią o nas