tablica kredowa na wymiar

tablica kredowa na wymiar
tablica kredowa na wymiar
base
szt. 17,80 zł

gwarantowana satysfakcja

bezpieczne zakupy

rozmiar bazowy: 60,0 x 30,0cm szer. x wys. [cm]

Samoprzylepne tablice kredowe charakteryzuje mnogość zastosowań. Doskonale sprawdzają się w roli menu w obiektach gastronomicznych czy punktach o charakterze usługowym. Tablice są również świetnym sposobem do informowania klientów sklepu o aktualnych zniżkach i promocjach, a coraz częściej stanowią centralny element wyposażenia wielu mieszkań, będąc jednocześnie środkiem komunikacji pomiędzy zabieganymi domownikami. Tablice kredowe są równie nieodzowne w placówkach szkoleniowych przy przeprowadzaniu kursów, zarówno indywidualnych, jak i grupowych.

Łatwy montaż

Odetchnąć mogą ci, którzy martwią się, że z montażem tablicy mogą sobie nie dać rady. Jest to czynność banalnie prosta, która polega na naklejeniu jej na płaską, czystą powierzchnię, np. mebli lub ścian. Cechą charakterystyczną tablicy kredowej jest swobodna możliwość jej montażu, jak i demontażu, bez obaw o pozostawienie mało estetycznych śladów, dzięki czemu można ją dostosować do swoich osobistych oczekiwań.

Walory użytkowe samoprzylepnej tablicy kredowej

Powodów, dla których zakup tablicy można zaklasyfikować do udanych wyborów jest wiele. Do najważniejszych z nich można zaliczyć:

  • błyskawiczny montaż i demontaż,
  • lekkość i bezpieczeństwo stosowania,
  • nieskomplikowany montaż, bez obaw o pozostawienie bałaganu,
  • wysoką jakość wykonania – na bazie profesjonalnej folii samoprzylepnej,
  • możliwość dostosowania rozmiaru do własnych upodobań,
  • atrakcyjną, konkurencyjną cenę zakupu

Dlaczego warto zdecydować się na zakup tablicy do swojego domu?

W ostatnim czasie popularność montażu tablic kredowych wzbija się na szczyty sławy. Wszystko dlatego, że jest to doskonały sposób zastępujący tradycyjnie stosowany dotąd notatnik do umieszczania najważniejszych dla życia domowników informacji. Samoprzylepna tablica, umiejscowiona w centralnym, często uczęszczanym miejscu, umożliwia połączenie rzeczy przyjemnych z pożytecznymi. W efekcie wszyscy domownicy, bez względu na wiek, z równie wielkim zaangażowaniem włączają się w aktywne życie rodzinne. Z uwagi na łatwą ścieralność oraz pozostałe właściwości, tablica stanowi doskonałe miejsce do prezentowania dziecięcych rysunków, tworzenia pierwszych wyrazów czy umieszczania złotych myśli.

Należy również zauważyć, że tablice świetnie sprawdzają się jako przedmiot o wysokiej wartości dekoracyjnej. Z uwagi na swój nietuzinkowy kształt oraz oryginalne wzornictwo, z równie wielką satysfakcją będą z niej korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. Tym samym pobudzając swoją kreatywność oraz talent artystyczny, co szczególnie mile widziane jest u najmłodszych członków rodziny.

Ważne!

Jeśli zamówiona tablica kredowa przekroczy w obydwu wymiarach 120 cm, wówczas będzie składała się z dwóch lub większej liczby elementów.

Farby lateksowe zmniejszają przyczepność samoprzylepnych naklejek, stąd też przed wcześniejszą ich aplikacją zaleca się przeprowadzenie próby. Deco-Strefa nie przyjmuje na siebie odpowiedzialności w związku ze słabą przyczepnością do takiego podłoża ani nie przyjmuje reklamacji. Równie istotnym elementem przy montażu naklejki jest fakt, aby do czynności przystępować nie wcześniej niż po upływie dwóch tygodni od pomalowania ścian.

KQS.store