Maty magnetyczne, magnesy

Poszukujesz praktycznego sposobu na prosty i skuteczny przekaz informacji bądź może na sprytne notowanie przypominajek oraz informacji dla samego siebie lub współpracowników? Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom przygotowaliśmy całą gamę mat magnetycznych oraz magnesów, które wykorzystasz zarówno w biurze, na magazynie, hali produkcyjnej, ale także w przestrzeniach mieszkalnych! Sprawdź jakie magnetyczne produkty możemy Ci zaoferować i ciesz się nimi wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba sprawnego przepływu informacji!

Maty magnetyczne oraz praktyczne magnesy

Magnesy oraz maty magnetyczne to praktyczne rozwiązania dla wielu mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw. Dostępne w wielu różnych wariantach, rozmiarach oraz kolorach sprawdzą się praktycznie wszędzie! Jesteśmy producentem naszych produktów, posiadamy więc szeroką gamę możliwości personalizacji każdego zamówienia. Oferujemy możliwość swobodnego komponowania kolorów, rozmiarów oraz indywidualnych nadruków, abyś mógł dobrać produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb oraz oczekiwań.

Jeżeli jednak nie posiadasz pomysłu jak powinna wyglądać Twoja wymarzona mata magnetyczna bądź magnes - skontaktuj się z nami drogą mailową! Wycenimy oraz przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt.

Gdzie wykorzystasz nasze maty oraz magnesy?

Nasze produkty z powodzeniem możesz wykorzystać w wielu dziedzinach życia, zarówno prywatnych jak i firmowych. Z pewnością ciekawym rozwiązaniem okażą się elastyczne magnesy z indywidualnym nadrukiem oraz właściwościami suchościeralnymi, które pozwalają na dowolne oznakowanie oraz opisanie wszelkich maszyn produkcyjnych, regałów magazynowych, notesów suchościeralnych czy też dekoracji zewnętrznych oraz wewnętrznych. Z łatwością przymocujesz je do metalowych powierzchni, regałów, samochodu, drzwi zmywarki bądź też lodówki. Maty magnetyczne to również świetny pomysł na mobilną reklamę! Zleć nam projekt magnesów z reklamą swojej firmy bądź produktu i umieść je na firmowych samochodach. Z pewnością przyciągną wzrok Twoich potencjalnych klientów a dzięki temu, że są wszystkie oferowane przez nas produkty są odporne na warunki atmosferyczne - zachowają swój świetny wygląd na lata!

Sprawdź naszą ofertę i ciesz się doskonałą jakością naszych magnetycznych produktów!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu