">">

Mata magnetyczna magnes kredowy czarny

Mata magnetyczna magnes kredowy czarny
Mata magnetyczna magnes kredowy czarnyMata magnetyczna magnes kredowy czarnyMata magnetyczna magnes kredowy czarnyMata magnetyczna magnes kredowy czarnyMata magnetyczna magnes kredowy czarny
2,95 zł
">

Magnes kredowy to praktyczne połączenie podłoża maty magnetycznej z powierzchnią kredową. Stworzoną w ten sposób elastyczną tabliczkę przyczepisz do każdego metalowego podłoża i wykorzystasz na wiele kreatywnych sposobów!

Możliwość wielokrotnego przenoszenia magnesów z powierzchni na powierzchnię bez utraty jego właściwości oraz bez uszkodzeń na powierzchni sprawia, że jest to produkt niezwykle praktyczny oraz uniwersalny. Szeroki wachlarz rozmiarów sprawia, że możesz dobrać produkt idealny do Twoich potrzeb!

Zwróć uwagę! Jeśli potrzebujesz rozmiaru innego niż w naszej ofercie skontaktuj się z nami!

Co warto wiedzieć o matach magnetycznych?

  • Lekkie i bezpieczne, a ich montaż niezwykle prosty! Powierzchnia maty magnetycznej wykonana ze specjalistycznej folii kredowej najwyższej jakości.
  • Materiał przywiera do metalowych powierzchni. Produkt doskonale sprawdzi się na powierzchni lodówki, zamrażarki, pralki jak również na powierzchni tablicy magnetycznej.
  • Powierzchnię czyścimy wilgotną gąbką.
  • Do pisania należy używać miękkiej, szkolnej kredy lub markerów kredowych. Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz markerów do tablic kredowych. Przy silnym napigmentowaniu markera istnieje możliwość powstania trwałego śladu na powierzchni tablicy. Dlatego przed zastosowaniem mazaków innych niż w naszej ofercie sugerujemy wykonanie próby ścieralności. Jeśli do tablicy będą chcieli Państwo stosować inne mazaki prosimy o taką informację w zamówieniu wówczas do paczki zostanie dołączona próbka tablicy do testowania.

Termin realizacji: Magnesy wykonujemy w terminie od 3 do 4 dni roboczych.

Produkty z tej samej kategorii

Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL