Mata magnetyczna magnes z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)

Mata magnetyczna magnes z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)
Mata magnetyczna magnes z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)
2,94 zł

Magnes z indywidualnym nadrukiem to praktyczne uzupełnienie tablic magnetycznych, które sprawdzi się zarówno w biurze, sali konferencyjnej jak i domowym gabinecie. Magnesy wykorzystasz na wszelkich metalowych powierzchniach jak regały, stalowe drzwi, samochody,maszyny jak również pralki i zmywarki!

Jakie są zalety naszych magnesów?

  • Szybkie przekazywanie informacji, znakowanie prac, uszkodzeń, awarii jak również planowanie.To niezastąpiony element oznakowania magazynów!
  • Możliwość wielokrotnego przenoszenia magnesów z powierzchni na powierzchnię bez utraty jego właściwości oraz bez uszkodzeń na powierzchni.
  • Dowolny rozmiar jak również możliwość zastosowania własnej grafiki sprawia, że z łatwością dostosujesz produkt do istniejącego już planera, grubości regału czy wielkości urządzenia.

Zwróć uwagę! Na magnesie możesz umieścić logo firmy, kolorową grafikę, opisy regałów, instalacji, maszyn etc. Pamiętaj, że do produkcji potrzebujemy przygotowany do druku plik graficzny. Jeśli nie posiadasz takiego pliku, z chęcią wycenimy oraz przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy: info@deco-strefa.com.pl

Termin realizacji: Magnesy wykonujemy w terminie do 5 dni roboczych.

Produkty z tej samej kategorii

Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL