Mata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)

Mata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)
Mata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)Mata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiem (małe rozmiary)
4,49 zł

Magnes o doskonałych właściwościach suchościeralnych to wyjątkowo przydatny produkt, który sprawdzi się zarówno w przestrzeniach produkcyjnych, handlowych, biurowych jak również prywatnych. Dzięki indywidualnemu nadrukowi wysokiej jakości Twój produkt zyska niebanalny, niepowtarzalny charakter oraz będziesz mógł zaprojektować go w sposób doskonale dopasowany do Twoich potrzeb.

Magnesy dostępne są w wersji matowej oraz błyszczącej.

Zwróć uwagę!

Minimalna ilość zamówionych magnesów to 10 sztuk. W przypadku większego zamówienia, prosimy o zwielokrotnienie tej ilości (10, 20, 30 ... )

Do wykonania produktu niezbędny jest przygotowany do druku plik graficzny. Jeśli nie posiadasz takiego pliku, z chęcią wycenimy oraz przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy: info@deco-strefa.com.pl. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz od nas poglądowy plik, który będziesz mógł sprawdzić i zatwierdzić do druku, możliwe będzie również naniesienie dodatkowych zmian.

Termin realizacji zamówienia to 3-8 dni roboczych.

Produkty z tej samej kategorii

Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL