Mata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiem

Mata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiem
Mata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiemMata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiemMata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiemMata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiemMata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiemMata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiemMata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiemMata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiemMata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiemMata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiemMata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiemMata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiemMata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiemMata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiemMata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiemMata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiemMata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiemMata magnetyczna magnes suchościeralny z Twoim nadrukiem
22,99 zł

Magnes o doskonałych właściwościach suchościeralnych to wyjątkowo przydatny produkt, który sprawdzi się zarówno w przestrzeniach produkcyjnych, handlowych, biurowych jak również prywatnych. Dzięki indywidualnemu nadrukowi wysokiej jakości Twój produkt zyska niebanalny, niepowtarzalny charakter oraz będziesz mógł zaprojektować w sposób doskonale dopasowany do Twoich potrzeb.

Do wykonania produktu niezbędny jest przygotowany do druku plik graficzny. Jeśli nie posiadasz takiego pliku, z chęcią wycenimy oraz przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy: info@deco-strefa.com.pl Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz od nas poglądowy plik, który będziesz mógł sprawdzić i zatwierdzić do druku, możliwe będzie również naniesienie dodatkowych zmian.
Spersonalizowane zamówienia to nasza specjalność!

Zalety magnesów suchościeralnych:

  • indywidualny nadruk wysokiej jakości,
  • doskonałe właściwości suchościeralne, pozwalające na łatwe zmywanie oraz ponawianie napisów,
  • elastyczne podłoże, dzięki któremu łatwo przymocujesz produkt do metalowych regałów, samochodu, drzwi zmywarki lub też lodówki,
  • możliwość wielokrotnego nakładania oraz ściągania magnesu z wybranej powierzchni,
  • możliwość wyboru indywidualnego rozmiaru,

Magnesy dostępne są w wersji matowej oraz błyszczącej.

Wersja błyszcząca posiada idealnie gładką powierzchnię, dzięki czemu świetnie sprawdza się w warunkach intensywnego użytkowania. Wykonywane napisy można ścierać bezpośrednio po ich wykonaniu jak również po dłuższym czasie pozostawienia na jej powierzchni. Do czyszczenia powierzchni magnesu wystarczy ściereczka z mikrofibry lub ścierak.

Wersja matowa ze względu na swą niewidoczną dla oka porowatość w mniejszym stopniu odbija światło. Napisy należy ścierać po ich wyschnięciu gdyż bezpośrednio po ich wykonaniu mogą się rozmazywać. Do jej ścierania najlepiej sprawdzi się ściereczka z mikrofibry lub płyn do tablic suchościeralnych.

Termin realizacji
Termin realizacji zamówienia to 3-8 dni roboczych.

Produkty z tej samej kategorii

Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL