tablica suchościeralna lean planer roczny 050

tablica suchościeralna lean planer roczny 050
szt. 49,70 zł

gwarantowana satysfakcja

bezpieczne zakupy

rozmiar szer. x wys. cm
bazowy 70,0 x 50,0
A 100 x 70,0
B 130,0 x 90,0
C 170,0 x 120,0

Szukasz sposobu aby udoskonalić swój warszat lean? Oferujemy produkt który zapewnia skuteczność i ogranicza marnotrawstwo. Nasze tablice oferują niezwykłą trwałość, unikalne sposoby montażu, dają się zastosować na zewnątrz. Dajemy Ci również możliwość dowolnej personalizacji tak by dopasować ją do Twojego biznesu.

Tablica lean dostępna jest w dwóch wersjach:

  • samoprzylepnej - tablica wykonana jest z elastycznej, samoprzylepnej folii o grubości zaledwie 0,2 mm. Pomimo małej grubości tablica dysponuje ultra powierzchnią suchościeralną - która zawsze daje się doskonale doczyścić i która jest bardzo trwała. Tablica nadaje się do montażu na ścianach, meblach, maszynach, gniazdach roboczych, polach odkładczych itd.;
  • PCV - plecki tablicy wykonane są z 5 mm podkładu PCV. Montaż odbywa się za pomocą piankowej taśmy dwustronnej, kleju montażowego lub kołków, haczyków etc. Tablica pozbawiona jest wszelkich ramek. Krawędzie wykończone są na ostro. Tablica jest bardzo lekka, a jednocześnie wytrzymała.

Na życzenie wykonujemy tablice w dowolnym rozmiarze.

Jeżeli potrzebujesz innego nadruku lub własnej, indywidualnej tablicy możemy ją dla Ciebie zaprojektować i wykonać.

dlaczego tablica samoprzylepna?

  • lekka i bezpieczna
  • tańsza od tradycyjnych tablic
  • zapewnia prosty i czysty montaż
  • elastyczna i cienka tylko 0,2 mm grubości lub sztywna 5mm
  • szybko przykleisz i odkleisz

termin realizacji
Tablice lean realizujemy w terminie od 3 do 5 dni roboczych.

Farby o wysokiej zawartości lateksu niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic samoprzylepnych. Producent Deco Strefa nie ponosi odpowiedzialności i nie uznajemy reklamacji związanych z przyczepnością dekoracji do tego rodzaju farb. Pamiętaj również aby montować tablice w wersji samoprzylepnej minimum 14 dni po pomalowaniu ścian.

KQS.store