Tablica magnetyczna kredowa z Twoim nadrukiem na wymiar

Tablica magnetyczna kredowa z Twoim nadrukiem na wymiar
Tablica magnetyczna kredowa z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna kredowa z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna kredowa z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna kredowa z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna kredowa z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna kredowa z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna kredowa z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna kredowa z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna kredowa z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna kredowa z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna kredowa z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna kredowa z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna kredowa z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna kredowa z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna kredowa z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna kredowa z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna kredowa z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna kredowa z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna kredowa z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna kredowa z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna kredowa z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna kredowa z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna kredowa z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna kredowa z Twoim nadrukiem na wymiar
opis dodatkowy
28,21 zł

Tablica o podłożu magnetycznym to produkt, który cechuje się zarówno świetnym wyglądem estetycznym jak i zastosowaniem nowoczesnych technologii, które pozwalają na uzyskanie nadruku najwyższej jakości. Załącz swoje logo, menu restauracji, spersonalizowany planner czy też listę codziennych zadań do wykonania i ciesz się solidnie wykonanym, praktycznym produktem!

Zalety naszej tablicy kredowej:

 • możliwość wykonania indywidualnego nadruku na powierzchni tablicy,
 • doskonałe właściwości magnetyczne,
 • wymiar dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb,
 • łatwy i czysty montaż,
 • do wykorzystania wszędzie tam gdzie kreatywność nie zna granic!

Do wyboru posiadamy aż trzy wersje tablic tak, abyś mógł wybrać produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb:

 • tablica samoprzylepna - produkt wykonany z elastycznej, samoprzylepnej folii o grubości 2 mm. Tablica posiada już własny klej, do jej montażu nie potrzebujesz więc żadnych dodatkowych akcesoriów klejących.

 • tablica na podkładzie PCV - produkt o grubości 7 mm, możesz go zamontować za pomocą dwustronnej taśmy klejącej bądź systemu montażu. Podłoże PCV nadaje sztywność tablicy.

 • tablica dwustronna - możemy stworzyć tablicę obustronnie kredową bądź hybrydę tablicy suchościeralnej i kredowej. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy: info@deco-strefa.com.pl

Kilka wskazówek:

 • Jeżeli obydwa wybrane przez Ciebie wymiary przekroczą 120 cm, tablica będzie składała się z części.
 • Do wykonania produktu niezbędny jest przygotowany do druku plik graficzny. Jeśli nie posiadasz takiego pliku, z chęcią wycenimy oraz przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy: info@deco-strefa.com.pl Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz od nas poglądowy plik, który będziesz mógł sprawdzić i zatwierdzić do druku, możliwe będzie również naniesienie dodatkowych zmian.
 • Do naszej tablicy stosuj magnesy neodymowe lub magnesy o średnicy co najmniej 34 mm. Tablica nie sprawdzi się w przypadku ciężkich magnesów pamiątkowych bądź dekoracyjnych. Jeśli chcesz kolekcjonować magnesy z podróży, polecamy tablicę magnetyczną w ramie aluminiowej - posiada ona większą siłę przyciągania.
 • Do pisania używaj wyłącznie miękkiej kredy szkolnej bądź mazaków kredowych. Kreda chodnikowa może zawierać ostre drobinki, które spowodują nieodwracalne uszkodzenia na powierzchni tablicy.
 • Farby lateksowe oraz produkty o zawartości lateksu mogą niekorzystnie wpływać na przyczepność tablic w wersji samoprzylepnej. Jeśli nie jesteś pewien jaką farbą została pomalowana Twoja ściana - wybierz tablicę na podkładzie PCV lub zamów próbki aby przetestować ich przyczepność.

Termin realizacji

Twoje zamówienie zrealizujemy od 3 do 5 dni roboczych.

Uwaga!

Jeżeli wymiary przekraczają łącznie 275 cm, przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie dostawy wielkogabarytowej.

Produkty z tej samej kategorii

Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL