Tablica magnetyczna kredowa czarna na wymiar

Tablica magnetyczna kredowa czarna na wymiar
Tablica magnetyczna kredowa czarna na wymiarTablica magnetyczna kredowa czarna na wymiarTablica magnetyczna kredowa czarna na wymiarTablica magnetyczna kredowa czarna na wymiarTablica magnetyczna kredowa czarna na wymiarTablica magnetyczna kredowa czarna na wymiar
22,94 zł

Magnetyczna tablica kredowa to produkt, który szturmem trafia do coraz większej liczby zadowolonych użytkowników. Tablica sprawdzi się zarówno w domowym zaciszu jako atrakcyjna wizualnie ozdoba oraz praktyczny notatnik, ale również w lokalach gastronomicznych jako interesująca forma reklamy. Warstwa magnetyczna tablicy została wykonana z wysokiej jakości tworzywa ferromagnetycznego, które jest niezwykle lekkie oraz elastyczne, zaś możliwość wyboru indywidualnego rozmiaru sprawia, że każdy może idealnie dopasować parametry produktu do swoich potrzeb.

Zalety tablicy kredowej:

 • możliwość dostosowania wymiarów do indywidualnych potrzeb,
 • solidne wykonanie z najlepszej jakości materiałów,
 • właściwości magnetyczne,
 • odporność na warunki atmosferyczne,
 • łatwy i czysty sposób montażu,
 • do wykorzystania wszędzie tam gdzie kreatywność nie zna granic!

Do wyboru posiadamy aż trzy różne podkłady na których możemy wykonać nasze tablice tak, abyś mógł wybrać produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb:

 • tablica samoprzylepna - produkt wykonany z elastycznej, samoprzylepnej folii o grubości 2 mm. Tablica posiada już własny klej, do jej montażu nie potrzebujesz więc żadnych dodatkowych akcesoriów klejących.
 • tablica na podkładzie PCV -podłoże o grubości 7 mm zapewnia większą sztywność produktu, który możesz zamontować za pomocą dwustronnej taśmy klejącej bądź systemu montażu.
 • tablica dwustronna - możemy stworzyć tablicę obustronnie kredową bądź hybrydę tablicy suchościeralnej i kredowej. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy: info@deco-strefa.com.pl

Kilka wskazówek:

 • Jeżeli obydwa wybrane przez Ciebie wymiary przekroczą 120 cm, tablica będzie składała się z części.
 • Do naszej tablicy stosuj magnesy neodymowe lub magnesy o średnicy co najmniej 34 mm. Tablica nie sprawdzi się w przypadku ciężkich magnesów pamiątkowych bądź dekoracyjnych. Jeśli chcesz kolekcjonować magnesy z podróży polecamy tablicę magnetyczną w ramie aluminiowej - posiada ona większą siłę przyciągania.
 • Do pisania używaj wyłącznie miękkiej kredy szkolnej. Kreda chodnikowa może zawierać ostre drobinki, które spowodują nieodwracalne uszkodzenia na powierzchni tablicy.
 • Farby lateksowe oraz produkty o zawartości lateksu mogą niekorzystnie wpływać na przyczepność tablic w wersji samoprzylepnej. Jeśli nie jesteś pewien jaką farbą została pomalowana Twoja ściana - wybierz tablicę na podkładzie PCV lub zamów próbki aby przetestować ich przyczepność.

Termin realizacji

Twoje zamówienie zrealizujemy od 3 do 5 dni roboczych.

Uwaga!

Jeżeli wymiary przekraczają łącznie 275 cm, przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie dostawy wielkogabarytowej.

Produkty z tej samej kategorii

Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL