Tablice kredowe magnetyczne na wymiar

Tablice kredowe to nieodłączny element zorganizowanego życia. Nasza pamięć bywa zawodna, dlatego też często zdarza nam się zapomnieć o ważnej rzeczy, która później może stawiać w nas krępujących i niezręcznych sytuacjach. Na szczęście mamy na to doskonałe rozwiązanie! Nasze magnetyczne tablice kredowe na wymiar sprawdzą się zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i w Twojej firmie, a ich ogromną zaletą jest możliwość spersonalizowania ich rozmiaru. Zapisz na nich wszystkie ważne terminy, listy to-do oraz zaplanowane spotkania, a o niczym już nie zapomnisz!

Tablica kredowa na wymiar do mieszkania

Lista zakupów, harmonogram obowiązków czy też może kilka miłych słów dla pozostałych domowników? Nasza tablica to doskonały nośnik codziennych, domowych informacji! Dzięki właściwościom magnetycznym przypniesz do jej powierzchni luźne karteczki, paragony, recepty czy też rysunki Twojego dziecka, a powierzchnia kredowa zapewni Ci możliwość pisania kredą. To nie tylko praktyczne, ale i wyjątkowo estetyczne rozwiązanie. Powieś ją w kuchni, przedpokoju bądź domowym gabinecie i ciesz się doskonałą organizacją.

Tablice kredowe dla dzieci

Każde dziecko to mały artysta. Zrób więc wszystko, aby jak najmocniej rozwinąć jego wyobraźnię! Nasze magnetyczne tablice kredowe z pewnością pomogą Ci to osiągnąć! Podaruj swojemu dziecku naszą tablicę i pokaż mu, że nauka i zabawa mogą iść ze sobą w parze! Zawieś ją nad biurkiem jeśli jesteś rodzicem ucznia bądź zamontuj ją na ścianie w kąciku zabaw młodszych dzieci. Twoja pociecha napisze na niej swoje pierwsze słowo, nauczy się dodawać i odejmować, ale zagra też w kalambury ze swoimi przyjaciółmi! Dzięki właściwościom magnetycznym przypnie również do powierzchni tablicy swoje pamiątki z wakacji bądź wydrukowany plan lekcji!

Magnetyczne tablice kredowe do kawiarni, restauracji, baru

Tablice kredowe doskonale sprawdzają się również w lokalach gastronomicznych. Może posłużyć za ciekawie zaaranżowany cennik, zapiszesz na niej ofertę dnia czy też zagadkę dla swoich klientów. Jeśli prowadzisz lokal, który często odwiedzają rodziny z dziećmi, może zaaranżujesz dla nich kącik, w którym milusińscy będą mogli miło spędzić czas - rysując kredą, układając klocki czy też bawiąc się w szkołę?

Sprawdź ofertę naszych tablic i ciesz się spersonalizowanym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie potrzebujesz!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu