Tablice kredowe magnetyczna kształtowe

Znudziły Ci się już zwyczajne tablice w kształcie kwadratu bądź prostokąta? Mamy dla Ciebie coś zupełnie nowego! Kredowe tablice w różnych kształtach to doskonałe rozwiązanie zarówno do mieszkania, dziecięcego pokoju, przedszkola jak i lokalu gastronomicznego. Produkty, które znajdziesz w naszej ofercie to połączenie doskonałej jakości materiałów z kreatywnymi wzorami, które sprawiają, że nasza tablica nie tylko wygląda efektownie, ale i jest niezwykle przydatna podczas codziennego użytkowania. Sprawdź!

Kształtowe tablice do dziecięcego pokoju

Tablice kształtowe doskonale sprawdzą się w dziecięcym pokoju, spełniając nie tylko estetyczną, ale i praktyczną funkcję! Twoje dziecko pobawi się za ich pomocą w kalambury, narysuje swoje pierwsze dzieło sztuki, ale również zapisze pierwsze słowo czy też nauczy się dodawania i odejmowania.

Magiczna wróżka, sprytny kot czy też urocza chmurka? Niezależnie od tego, jaki wzór wybierze Twoja pociecha tablica rozwinie jego wyobraźnię oraz sprawi, że czas spędzony na nauce oraz zabawie będzie nie tylko bardziej kreatywny, ale też przyjemny! Co wyjątkowo istotne, nasze tablice są całkowicie bezpieczne dla dzieci, nie posiadają ostrych rogów oraz szkodliwych substancji, dlatego bez żadnych obaw możesz podarować je swojemu dziecku!

Tablice kredowe do kawiarni i restauracji

Nasze kredowe tablice o ciekawych kształtach sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba sprawnego przepływu informacji - a takimi właśnie miejscami są kawiarnie, bary oraz restauracje! Zapisz kredą aktualne menu, ofertę specjalną bądź kilka miłych słów dla stałych gości! Tablica nie tylko przyciągnie wzrok Twoich klientów, ale może stać się również doskonałym nośnikiem reklamy. Może zapiszesz na niej matematyczną zagadkę do rozwiązania, w nagrodę zaś zaoferujesz zniżkę na kawę? To pomysłowy chwyt marketingowy, który sprawi, że Twój lokal będzie się pozytywnie kojarzył wszystkim odwiedzającym!

Najwyższa jakość kredowych tablic kształtowych

Nasze tablice wykonane są z nowoczesnych materiałów, odpornych na różnego rodzaju zabrudzenia, a łatwy montaż sprawia, że tablica jest gotowa do użytku w kilka minut po wyjęciu jej z opakowania!

Sprawdź naszą ofertę kredowych tablic w różnych kształtach i wybierz swój ulubiony!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu