Tablica magnetyczna kredowa królik 388

Tablica magnetyczna kredowa królik 388
Tablica magnetyczna kredowa królik 388
123,05 zł
rozmiar Opis
bazowy 60,0 x 45,0
A 80,0 x 60,0
B 100,0 x 75,0
C 120,0 x 90,0
D 160,0 x 120,0

Tablica kredowa magnetyczna o niebanalnym kształcie to doskonała propozycja zarówno dla przestrzeni prywatnych jak i firmowych. Świetnie sprawdzi się zarówno w pokoju dziecięcym, salonie, kuchni jak i w lokalach gastronomicznych, kawiarniach czy też przedszkolach. Połączenie właściwości magnetycznych wraz z powierzchnią kredową sprawia, że jest to przedmiot wyjątkowo uniwersalny, zaś warstwa ferromagnetyczna, która odpowiada za właściwości magnetyczne produktu, charakteryzuje się lekkością oraz elastycznością. Nasze tablice wyróżnia niebanalny kształt oraz kolorystyka, najwyższa jakość wykonania oraz bezpieczeństwo użytkowania!

Tablice dostępne są w dwóch wariantach: samoprzylepnym oraz usztywnionym podkładem pcv.

  • Tablica samoprzylepna magnetyczna o grubości 2 mm łączy zalety prostego i szybkiego montażu z przydatnymi właściwościami magnetycznymi. Do jej aplikacji nie potrzebujesz już żadnych dodatkowych akcesoriów klejących!
  • Tablica magnetyczna usztywniona podkładem pcvto produkt o grubości 7 mm, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki właściwościom magnetycznym do tablicy przypniesz wszystkie istotne notatki czy zdjęcia.

Kilka cennych wskazówek

  • Do użytkowania tablicy potrzebujesz dobrej jakości magnesów. Zalecamy stosowanie silnych produktów neodymowych lub magnesów o średnicy co najmniej 34 mm. Pamiątkowe, dekoracyjne magnesy nie sprawdzą się na tego typu tablicy. W tym przypadku polecamy tablice w ramach aluminiowych, które posiadają większą siłę przyciągania.
  • W przypadku naszej tablicy sprawdzi się miękka kreda szkolna lub specjalne markery kredowe. Nie używaj kredy chodnikowej, ponieważ zawiera ona ostre drobinki, które mogą trwale uszkodzić powierzchnię tablicy. Napisy zetrzesz wilgotną gąbką lub ściereczką.
  • Farby o wysokiej zawartości lateksu niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic samoprzylepnych. Jeżeli zdecydujesz się na przyklejenie jej na ścianę pomalowaną tego rodzaju farbą, przeprowadź wcześniej próbę przyczepności. Nie uznajemy reklamacji w przypadku użycia naszego produktu na tego typu farbach. W tym przypadku polecamy wybór tablicy na podkładzie pcv. Pamiętaj również aby montować tablice minimum 14 dni po pomalowaniu ścian.

Termin realizacji:
Twoje zamówienie zrealizujemy w terminie od 3 do 5 dni roboczych.

Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL