Tablice kredowe magnetyczne z grafiką

Kredowe tablice magnetyczne to doskonała alternatywa dla tradycyjnych tablic. Są lekkie, bezpieczne w użytkowaniu i proste w montażu, a dodatkowo posiadają ciekawą grafikę. To połączenie wyjątkowej wygody przekazywania informacji oraz ciekawego designu! Z powodzeniem wykorzystasz je zarówno w swoim domu jak i w restauracji, kawiarni czy też śniadaniowni. Po prostu wybierz swój wzór i ciesz się świetnym efektem wizualnym oraz wygodą użytkowania!

Tablice z grafiką do gastronomii

Specjalnie z myślą o właścicielach lokali gastronomicznych przygotowaliśmy ofertę tablic z grafikami idealnymi dla restauracji czy też kawiarni! Możesz wybrać zarówno czarną, minimalistyczną tablicę, która posłuży Ci za cennik, ale również kolorowe tablice z nadrukami apetycznych potraw, które z pewnością skuszą wielu Twoich gości. Tablice sprawdzą się też na zapleczach oraz w restauracyjnych kuchniach. Dzięki ich właściwościom magnetycznym przypniesz do ich powierzchni notatki z zamówieniami, spisane receptury na potrawy bądź ważne informacje dla pracowników. To bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie!

Kredowe tablice do kuchni

Nasze kredowe tablice wykorzystasz również w swojej prywatnej kuchni! Zapiszesz na niej listę zakupów oraz menu na nadchodzący tydzień a także kilka miłych słów dla pozostałych domowników. Dzięki temu, że tablica posiada właściwości magnetyczne przypniesz do niej niezbędne notatki, zdjęcia czy też paragony.

Kredowe tablice z grafiką - najwyższa jakość

Nasze tablice produkujemy przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz najwyższej jakości materiałów. Grafika nie ściera się z powierzchni tablicy oraz nie blaknie, nawet przy intensywnym oraz długotrwałym użytkowaniu.

Możesz wybrać zarówno wersję samoprzylepną naszej tablicy, usztywnioną podkładem PCV jak i wersję dwustronną - do użytku mobilnego.

Jakie zalety posiadają nasze tablice kredowe z grafiką?

  • Możliwość dostosowania wymiarów do indywidualnych potrzeb,
  • doskonałe i praktyczne właściwości magnetyczne,
  • nadruk doskonałej jakości, który nie blaknie z upływem czasu,
  • łatwy i czysty sposób montażu.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz swoją tablicę!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu