Tablice magnetyczne kredowe

Kredowe tablice magnetyczne doskonale sprawdzą się tam, gdzie zachodzi nieustanna potrzeba ujścia kreatywności. Idealne jako wyposażenie pokoju dziecięcego, kuchni, salonu czy też przedszkola. Z powodzeniem posłużą jako kreatywna zabawka bądź akcesorium pomocne w nauce pierwszych literek, liczenia czy czytania. Połącz przyjemne z pożytecznym i zamień żmudną naukę w fantastyczną zabawę! Zapewnij również bezpieczeństwo swoim świeżo pomalowanym ścianom i wszelkie artystyczne zapędy swoich pociech przenieś właśnie na naszą tablicę! Właściwości magnetyczne tablicy sprawiają, że jest ona produktem uniwersalnym oraz niezwykle praktycznym, przypniesz więc do niej wszystkie istotne notatki oraz informacje.

Nasze tablice świetnie sprawdzą się również w lokalach gastronomicznych, gdzie posłużą za niebanalną oraz innowacyjną reklamę. Przedstawisz na nich swoją ofertę dnia, menu kawiarni czy też ofertę specjalną albo zauroczysz swoich klientów miłym słowem lub zaskakującym żartem. Zapisz i przypnij na naszej tablicy wszystko co tylko przyjdzie Ci do głowy!

Jakie są zalety tablic kredowych?

  • Łatwy i czysty montaż,
  • możliwość personalizacji,
  • wykonanie z najlepszej jakości materiałów,
  • odporność na działanie warunków atmosferycznych.

Wszystkie nasze tablice dostępne są na kilku wersjach do wyboru, z pewnością więc z łatwością znajdziesz produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.


Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL