Gąbki do tablicy suchościeralnej

W przestrzeniach biurowych, w których przeprowadzane są prezentacje, w szkolnych klasach, gdzie odbywają się lekcje oraz w dziecięcych pokojach, zapewniających komfortowe warunki do nauki poprzez zabawę. Wszędzie tam, gdzie praktycznym elementem wyposażenia są tablice, przydatna okaże się również gąbka do tablicy suchościeralnej.

W naszej ofercie akcesoriów nie mogło zabraknąć starannie wybranych gąbek, które stanowią niezbędny dodatek dla każdego użytkowania tablicy. Poręczna i szybka w działaniu gąbka do tablicy suchościeralnej, pozwoli na wygodne usunięcie z niej wszelkich napisów, szkiców czy rysunków.

Przedstawione w tej kategorii gąbki do tablic suchościeralnych, dzięki ergonomicznemu kształtowi, umożliwiają sprawne czyszczenie powierzchni bez ryzyka brudzenia dłoni. Dostępne w naszym sklepie ścieraki – gąbki magnetyczne, wyposażone zostały w specjalną warstwę magnetyczną, umożliwiającą ich przytwierdzenie do tablicy.

Gąbki magnetyczne do tablic suchościeralnych, wykonane z miłego w dotyku materiału, posiadają spód wykonany z filcu, skutecznie usuwającego pozostałości z napisów po markerach. Delikatna powierzchnia gąbki nie rysuje powierzchni tablicy, pozostawiając ją idealnie czystą. Jaskrawa kolorystyka sprawia, że gąbka do tablicy suchościeralnej jest zawsze na wyciągnięcie Twojej ręki!

Gąbki do tablic kredowych

Aby sprostać różnym potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, w kategorii akcesoriów przedstawiamy także klasyczne gąbki do tablic kredowych – wygodne w trzymaniu, wytrzymałe i skutecznie usuwające zabrudzenia. Uzupełnieniem oferty są praktyczne ściereczki z mikrofibry. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu online!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu