Tablice kredowe kształtowe

Szukasz zastępstwa dla ciężkich, tradycyjnych tablic, które wszyscy znamy z naszych lat szkolnych? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Oferowane przez nas tablice kształtowe to połączenie niebanalnego designu oraz praktycznych właściwości kredowych! Nie tylko dodadzą Twoim wnętrzom ciekawego charakteru, ale i sprawdzą się podczas codziennego planowania. Jak to możliwe? Sprawdź!

Kreatywne tablice kształtowe do pisania kredą

Nie ulega wątpliwości, że kredowe tablice kształtowe zasługują na uwagę nie tylko z powodu swojej niekwestionowanej funkcjonalności, która sprawia, że możesz pisać po ich powierzchni kredą, ale również ze względu na unikatowy kształt. Ogromna różnorodność wzorów oraz form powoduje, że wnętrza, w którym stanowią ozdobę, w oka mgnieniu stają się interesującymi, pobudzającymi kreatywność pomieszczeniami. Jakie zalety posiadają jeszcze nasze tablice? Ze względu na swoją samoprzylepną formę, do ich montażu nie potrzebujesz żadnej pomocy. Tablicę zamontujesz samodzielnie, w zaledwie kilka chwil, a efekt będziesz mógł podziwiać od razu! Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów oraz przy użyciu nowoczesnych technologii, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się ich doskonałym wyglądem przez długi czas!

Pisz, kreuj, rysuj oraz zostawiaj miłe notatki dla pozostałych domowników!

Kredowe tablice kształtowe do dziecięcego pokoju

Kredowy słoń, hipopotam czy może urocza chmurka? Każde z nich może w zaledwie kilka chwil pojawić się na ścianie dziecięcego pokoju oraz zaprzyjaźnić z jego małym mieszkańcem! Każdy z nas marzył kiedyś o pięknym pokoju dziecięcym, dlatego teraz możemy spełnić to pragnienie dla naszych pociech.

Zapewnij swojemu dziecku rozwój przez doskonałą zabawę! W końcu nikt nie powiedział, że nauka musi być nudna, a my jesteśmy wręcz przekonani, że może ona stać się doskonałą zabawą!

Kształtowe tablice kredowe do gastronomii

Nasze tablice kształtowe okażą się również sprytnym rozwiązaniem dla Twojej restauracji, kawiarni czy też baru. Umieść na nich atrakcyjną ofertę dnia bądź aktualne menu, które z pewnością zwrócą uwagę Twoich klientów. To interesujące akcesorium dla każdego wystroju - od minimalistycznego aż po kolorowe i energetyczne wnętrza pop-art!

Sprawdź naszą ofertę kredowych tablic kształtowych i ciesz się nimi wszędzie, gdzie tylko sobie wymarzysz!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu