Filtry
Filtry

Potykacze kredowe

Szukasz sposobu na skuteczną reklamę wizualną swojej kawiarni, restauracji bądź mydlarni? Potykacz to fantastyczny sposób nie tylko na atrakcyjną wizualnie dekorację, ale również na sprytną reklamę, która zachęci potencjalnych klientów do odwiedzenia Twojego lokalu. Jak często zdarzyło Ci się zwolnić kroku aby przeczytać zabawny napis umieszczony na potykaczu? Zapewne co najmniej kilka razy! Z pewnością więc zdajesz sobie sprawę jak ważnym aspektem staje się reklama w perspektywie prowadzenia własnego lokalu. To sekundy decydują o tym, czy przypadkowy przechodzień przemieni się w Twojego stałego klienta czy też przejdzie obojętnie. Aby pomóc Ci w przyciągnięciu ciekawskiego wzroku przechodniów, którzy przecież mogą stać się Twoimi potencjalnymi klientami przygotowaliśmy ofertę kredowych potykaczy, które świetnie sprawdzą się w roli nienachalnej a jednocześnie kreatywnej reklamy. Sprawdź jak wykorzystasz nasze potykacze!

Potykacz - kreatywny nośnik reklamy

Zanim przejdziemy do zalet naszych produktów, musisz dowiedzieć się czym właściwie jest kredowy potykacz i jaką funkcję pełni. To forma stojaka reklamowego, który składa się z dwóch płyt połączonych górną krawędzią. Potykacz po rozłożeniu przypomina kształtem literę A, dzięki czemu jest dwustronny. To produkt wytrzymały, lekki oraz mobilny - niezwykle łatwy do przeniesienia!

Gdzie wykorzystasz nasz potykacz?

Praktyczny potykacz pozwala w interesujący i niebanalny sposób przedstawić ofertę kawiarni, menu czy też różne oferty promocyjne, ale również zaciekawić oraz zwrócić uwagę przechodniów. Zaintryguj swoich potencjalnych klientów łamigłówką na potykaczu i zachęć ich do odwiedzin w Twoim lokalu! Może zapiszesz również kilka miłych słów dla przechodniów? A może wymyślisz intrygujący żart, który sprawi, że przechodzący z pewnością zapamiętają nazwę Twojej firmy? Ogranicza Cię tylko Twoja własna wyobraźnia!

Sprawdź naszą ofertę i poznaj potęgę skutecznej reklamy!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu