Potykacze

Szukasz sposobu na skuteczną reklamę wizualną swojej kawiarni, restauracji bądź mydlarni? Potykacz to fantastyczny sposób nie tylko na atrakcyjną wizualnie dekorację, ale również na sprytną reklamę, która zachęci potencjalnych klientów do odwiedzenia Twojego lokalu. Jak często zdarzyło Ci się zwolnić kroku aby przeczytać zabawny napis umieszczony na potykaczu? Zapewne co najmniej kilka razy! Z pewnością więc zdajesz sobie sprawę jak ważnym aspektem staje się reklama w perspektywie prowadzenia własnego lokalu. To sekundy decydują o tym, czy przypadkowy przechodzień przemieni się w Twojego stałego klienta czy też przejdzie obojętnie.

Czym jest potykacz?

To forma stojaka reklamowego, który składa się z dwóch płyt połączonych górną krawędzią. Potykacz po rozłożeniu przypomina kształtem literę A, dzięki czemu jest dwustronny. To produkt wytrzymały, lekki oraz mobilny - niezwykle łatwy do przeniesienia!

Praktyczny potykacz pozwala w interesujący i niebanalny sposób przedstawić ofertę kawiarni, menu czy też różne oferty promocyjne, ale również zaciekawić oraz zwrócić uwagę przechodniów. Zaintryguj swoich potencjalnych klientów zagadką na potykaczu i zachęć ich do odwiedzin w Twoim lokalu!

Sprawdź naszą ofertę i poznaj potęgę skutecznej reklamy!


Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL