Tablica suchościeralna dla dzieci

Rozwój wyobraźni i kreatywności dziecka to jedno z ważniejszych zadań, któremu muszą sprostać rodzice. W tym celu często wykorzystuje się odpowiednie akcesoria oraz zabawki, które nie tylko pobudzają tą bardziej artystyczną półkulę dziecięcego mózgu, ale również doskonale wpływają na samopoczucie naszych pociech. Wychodząc naprzeciw rodzicom przygotowaliśmy całą gamę suchościeralnych tablic dla dzieci, które świetnie posłużą zarówno za akcesorium pomocne w nauce, ale również jako kreatywna zabawka, którą Twoja pociecha wykorzysta podczas zabawy! Sprawdź co możemy Ci zaoferować i zadbaj o prawidłowy rozwój swojego dziecka!

x

Edukacyjne tablice suchościeralne

Tablica suchościeralna dla dzieci to wspaniała ozdoba ścienna która sprawdzi się w dziecięcym pokoju bądź kąciku zabaw. Zawieś ją nad dziecięcym łóżkiem, a każdego dnia będziecie mogli wspólnie zapisać wszystko swoje plany oraz mniejsze i większe marzenia. Niech się spełniają! Tablica zawieszona nad biurkiem przypomni o nadchodzącym konkursie ortograficznym czy też kartkówce z matematyki, a tablica w kąciku zabaw posłuży za kreatywne płótno, gdzie przelać będzie można wszelkie artystyczne aspiracje oraz pomysły. Nie zapominajmy też, że to z niej Twoja pociecha przeczyta swoje pierwsze słowo albo wykona pierwsze matematyczne obliczenia, takie jak dodawanie czy odejmowanie.

Wspólnie wybierzcie Wasz ulubiony wzór i cieszcie się wspólną nauką oraz zabawą!

Kolorowe tablice dla dzieci

Nasze tablice suchościeralne wykonujemy w wielu wzorach i kolorach, Twoja pociecha z pewnością więc znajdzie dla siebie wymarzony wzór oraz kolor. Solidne wykonanie z najwyższej jakości materiałów sprawi, że tablica zachowa swoją funkcjonalność oraz świetny wygląd przez cały okres użytkowania.

Nauka nigdy nie była aż tak przyjemna! Spraw swojemu dziecku niespodziankę i pomóż mu w rozwijaniu kreatywności. Sprawdź naszą ofertę!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu