tablica suchościeralna biała na wymiar

tablica suchościeralna biała na wymiar
tablica suchościeralna biała na wymiar tablica suchościeralna biała na wymiar
base
szt. 17,80 zł

gwarantowana satysfakcja

bezpieczne zakupy

Oferowana przez nas tablica suchościeralna to nowoczesny produkt łączący w sobie cechy takie jak wysoka estetyka wykonania, zastosowanie profesjonalnym materiałów oraz samoprzylepność. Wszystko to sprawia, że tego rodzaju tablice stają się ulubionym wyposażeniem zarówno prywatnych firm, jak i obiektów szkoleniowych czy wnętrz domowych. Ze względu na wysoką jakość wykonania oraz niekwestionowaną odporność na użytkowanie, tablica zapewnia bezproblemowe użytkowanie przez długi czas, zarówno na wykładach, naradach, konferencjach, kursach czy prezentacjach multimedialnych.

Jaką tablicę wybrać matową czy błyszczącą?

Tablice dostępne sa w wersji matowej oraz błyszczącej.  Przed wyborem tablicy warto poznać jej specyfikę.
Tablica błyszcząca
posiada zachwycającą gładką wręcz lustrzną powierzchnię. Idealnie sprawdza się w warunkach intensywnego użytkowania. Wykonywane napisy można ścierać bezpośrednio po ich wykonaniu jak również po dłuższm czasie pozostawienia na jej powierzchni. Do czyszczenia tablicy wystarczy ścierak, ściereczka z mikrofibry lub specjalistyczny płyn do tablic.
Tablica matowa
to alternatywa do ekranów rzutnika. Ze wzgłedu na swą niewidoczną dla oka porowatość w mniejszym stopniu odbija światło. Napisy należy ścierać po ich wyschnięciu gdyż bezpośrednio po ich wykonaniu mogą się rozmazywać. Do wycierania tablicy najlepiej sprawdzi się ściereczka z mikrofibry lub płyn do tablic suchościeralnych.
Dla zachowania długowieczności każdej tablicy, zaleca się używanie wyłącznie mazaków przeznaczonych do tablic suchościeralnych.
Jeśli nie masz pewności który rodzaj tablicy będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem skontaktuj się z nami i zamów komplet próbek.

Każdą tablicę niezależnie od wybranej powierzchni można zamówić w dowolnym rozmiarze. Proszę wybrać odpowiednią szerokość i wysokość, cena przeliczy się automatycznie

rozmiar bazowy: 60,0 x 30,0cm szer. x wys. [cm]
Jeśli jednak szukasz nietypowego rozwiązania lub rozmiaru skontaktuj się z nami wykonaliśmy już wiele indywidualnych projektów.
Chętnie prześlemy również zdjęcia naszych dotychczasowych realizacji.

Czynniki przemawiające za wyborem tablicy samoprzylepnej

Pewnie wielu osobom może przychodzić na myśl pytanie, dlaczego kupno tablicy suchościeralnej to dobry wybór. Otóż powodów jest wiele. Do najważniejszych atutów tego rodzaju rozwiązania można zaliczyć:

  • prostotę montażu i demontażu,
  • wysoką jakość wykonania,
  • możliwość dopasowania rozmiaru do osobistych potrzeb,
  • bezpieczeństwo stosowania

Ukoronowaniem wszystkich tych zalet jest atrakcyjna, konkurencyjna cena, nie będąca obciążeniem dla żadnego budżetu domowego.

Montaż – prosta sprawa

Jednym z największych atutów tablicy suchościeralnej jest łatwość aplikacji. Ze względu na swoje samoprzylepne właściwości, jedyne co trzeba zrobić, to wybrać suche, oczyszczone podłoże, np. meble i równomiernie nakleić. W sytuacji, gdyby dotychczasowe położenie tablicy zaczęło nam się nudzić, bez problemów możemy ją odkleić. A wszystko to bez zbędnych szpecących śladów po kleju. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, przygotowaliśmy bogatą ofertę wymiarową tablic, aby jak najlepiej dostosować ich rozmiar do preferencji odbiorców.

Tablica do biura i domu

Wyposażanie mieszkania w suchościeralną tablicę stało się niezwykle modnym i często praktykowanym zwyczajem, bezpośrednio ułatwiającym komunikację pomiędzy domownikami. Ze względu na swoje umiejscowienie – najczęściej w centralnym punkcie, staje się łatwo dostępna dla wszystkich mieszkańców, bez względu na wiek. W efekcie pozwala wszystkim na aktywne włączenie się w prowadzenie codziennych, domowych spraw. Nie tylko przypomina o zbliżających się spotkaniach czy prezentuje spis rzeczy do kupienia, ale również stanowi ciekawe miejsce na wieszanie rysunków, budowanie pierwszych zdań czy umieszczanie złotych myśli.

Ważna informacja!

W sytuacji, gdy tablica będzie przekraczała w obydwu wymiarach (szerokość x wysokość) 135 cm, wówczas produkt zostanie dostarczony w dwóch lub więcej elementach. Podział tablicy wykonywany jest zgodnie z optymalnym wykorzystaniem materiału.

Ze względu na ograniczone właściwości przylepne, nie polecamy montażu tablic na ściany pomalowane farbami lateksowymi, zmywalnymi, fasadowymi, ceramicznymi. Taka czynność jest wykonywana na odpowiedzialność kupującego, za które Deco-Strefa nie przyjmuje reklamacji i zastrzega sobie roszczenie jakichkolwiek pretensji. Dodatkowo zalecamy, aby aplikacja tablicy następowała nie wcześniej niż po upływie 14 dni od momentu pomalowania ścian.

KQS.store