Tablica suchościeralna biała na wymiar

5 / 5 (Opinii 1)
25,52 zł 20,75 netto
 • Płatności on-line, PayPal
 • Płatność przelewem
 • Płatność za pobraniem
Wysyłka od 16,99 zł. Produkty na podkładzie PCV/w ramie których łączne wymiary przekraczają 270 cm lub jeden bok jest dłuższy niż 170 cm wymagają wybrania przesyłki wielkogabarytowej.
 • Kupisz szybko i przyjemnie
 • Bez formalności i zobowiązań
 • Bez zakładania konta
 • Twoje dane są bezpieczne i służą wyłącznie do zrealizowania transakcji
 • Płatności online są chronione certyfikatami SSL

Tablica suchościeralna to nowoczesny produkt łączący w sobie wysoką estetykę wykonania, zastosowanie profesjonalnych materiałów oraz wytrzymałość. Wszystko to sprawia, że tablice stają się ulubionym wyposażeniem zarówno prywatnych firm, jak i obiektów szkoleniowych czy wnętrz domowych. Tablica zapewnia bezproblemowe użytkowanie przez długi czas, zarówno na wykładach, naradach, konferencjach, kursach czy prezentacjach multimedialnych. Dla zachowania świetnego wyglądu każdej tablicy, zaleca się używanie wyłącznie mazaków przeznaczonych do tablic suchościeralnych.

W naszej ofercie posiadamy do wyboru różne podłoża, na których może zostać wykonana tablica.

 • Tablica samoprzylepna to oryginalna forma i prosty montaż - dzięki powierzchni samoprzylepnej z łatwością nakleisz tablicę na ścianę, szafę, drzwi czy na stolik. Tablica wykonana jest z folii o grubości 0,2 mm.
 • Tablica na podkładzie pcv wykonana jest z wodoodpornego tworzywa o grubości 5 mm. Lekka oraz wytrzymała z powodzeniem zastępuje tradycyjne tablice. Tablica nie posiada ramek ani systemu montażu. Zalecany sposób montażu to dwustronna taśma piankowa lub montaż tradycyjny.
 • Tablica samoprzylepna magnetyczna o grubości 2 mm łączy zalety prostego i szybkiego montażu z przydatnymi właściwościami magnetycznymi.
 • Tablica magnetyczna na usztywnionym podkładzie pcv o grubości 7 mm to produkt premium, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki właściwościom magnetycznym do tablicy przypniesz wszystkie istotne notatki czy zdjecia.

Uwaga! Oferowane tablice posiadają nieco słabsze właściwości od klasycznych tablic w ramach dlatego nie sprawdzą się do kolekcjonowania ozdobnych, pamiątkowych magnesów. W tym przypadku polecamy tablicę w ramie aluminiowej, która posiada większą siłę przyciągania.

Jeżeli obydwa wymiary wybranej tablicy przekraczają 120 cm, produkt zostanie wykonany w elementach. Podział tablicy wykonywany jest zgodnie z optymalnym wykorzystaniem materiału.

Jaką tablicę wybrać matową czy błyszczącą?

Tablice dostępne są w wersji matowej oraz błyszczącej. Przed wyborem tablicy warto dowiedzieć się o niej nieco więcej.

Tablica błyszcząca to nasz wiodący produkt. Posiada idealnie gładką powierzchnię, dzięki czemu świetnie sprawdza się w warunkach intensywnego użytkowania. Wykonywane napisy można ścierać bezpośrednio po ich wykonaniu jak również po dłuższym czasie pozostawienia na jej powierzchni. Do czyszczenia tablicy wystarczy ściereczka z mikrofibry lub ścierak.

Tablica matowa to świetna alternatywa do ekranów rzutnika. Ze względu na swą niewidoczną dla oka porowatość w mniejszym stopniu odbija światło. Napisy należy ścierać po ich wyschnięciu gdyż bezpośrednio po ich wykonaniu mogą się rozmazywać. Do wycierania tablicy najlepiej sprawdzi się ściereczka z mikrofibry lub płyn do tablic suchościeralnych. Tablica okaże się odpowiednia w przypadku niskiej intensywności użytkowania.

Jesteśmy producentem naszych tablic, dzięki czemu możemy wykonać produkt doskonale dopasowany do Twoich potrzeb. Zadecyduj o parametrach tablicy, wybierz odpowiedni rozmiar czy wymarzony kolor i ciesz się w pełni spersonalizowanym produktem! Skontaktuj się z nami aby ustalić szczegóły.

Uwaga! Farby o wysokiej zawartości lateksu niekorzystnie wpływają na przyczepność tablic samoprzylepnych. Jeżeli zdecydujesz się na przyklejenie jej na ścianę pomalowaną tego rodzaju farbą, przeprowadź wcześniej próbę przyczepności. Nie uznajemy reklamacji w przypadku użycia naszego produktu na tego typu farbach. Pamiętaj również aby montować tablice minimum 14 dni po pomalowaniu ścian.

In stock
Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu
1370
971
429
Tablica suchościeralna biała na wymiar
25.52
PLN
Klienci mówią o nas