Tablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiar

Tablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiar
Tablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna z Twoim nadrukiem na wymiar
opis dodatkowy
28,21 zł

Tablice suchościeralne z nadrukiem sprawdzą się zarówno w biurach, salach konferencyjnych oraz szkoleniowych, ale również przestrzeniach prywatnych. Stosowane przez nas materiały zapewniają doskonałą ścieralność, a możliwość wykonania indywidualnego nadruku na powierzchni tablicy sprawia, że staje się ona produktem niezwykle praktycznym oraz uniwersalnym. Dzięki właściwościom magnetycznym przypniesz do niej również wszystkie ważne notatki oraz dokumenty.

Jeśli nie posiadasz gotowego projektu graficznego, możemy go dla Ciebie wycenić oraz wykonać! Wystarczy, że prześlesz na nasz adres mailowy odręczny szkic, zdjęcie lub po prostu napiszesz czego potrzebujesz!

Zalety tablicy suchościeralnej:

 • możliwość wykonania indywidualnego nadruku,
 • możliwość spersonalizowania produktu,
 • przydatne właściwości magnetyczne,
 • łatwość ścierania oraz ponawiania napisów,
 • solidne wykonanie z najlepszych materiałów,
 • łatwy i czysty montaż.

Do wyboru posiadamy trzy różne warianty tablicy, możesz więc wybrać produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb:

 • tablica samoprzylepna

  produkt wykonany z elastycznej, samoprzylepnej folii o grubości 2 mm. Tablica posiada już własny klej, do jej montażu nie potrzebujesz więc żadnych dodatkowych akcesoriów klejących.

 • tablica na podkładzie PCV

  podłoże o grubości 5 mm zapewnia większą sztywność produktu, który możesz zamontować za pomocą dwustronnej taśmy klejącej bądź systemu montażu. To produkt premium, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Całkowita grubość produktu to 7mm.

 • tablica dwustronna

  możemy stworzyć tablicę obustronnie kredową bądź hybrydę tablicy suchościeralnej i kredowej. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy: info@deco-strefa.com.pl

Możesz również zadecydować o sposobie wykończenia swojej tablicy.

 • Wykończenie błyszczące

  Posiada idealnie gładką powierzchnię, dzięki czemu świetnie sprawdza się w warunkach intensywnego użytkowania. Wykonywane napisy można ścierać bezpośrednio po ich wykonaniu jak również po dłuższym czasie pozostawienia na jej powierzchni. Do czyszczenia tablicy wystarczy ściereczka z mikrofibry lub ścierak.

 • Wykończenie matowe

  Ze względu na swą niewidoczną dla oka porowatość w mniejszym stopniu odbija światło. Napisy należy ścierać po ich wyschnięciu gdyż bezpośrednio po ich wykonaniu mogą się rozmazywać. Do wycierania tablicy najlepiej sprawdzi się ściereczka z mikrofibry. Tablicę warto okresowo czyścić płynem do tablic suchościeralnych.

Kilka wskazówek:

 • Jeżeli obydwa wybrane przez Ciebie wymiary przekroczą 100 cm, tablica będzie składała się z części.
 • Do wykonania produktu niezbędny jest przygotowany do druku plik graficzny. Jeśli nie posiadasz takiego pliku, z chęcią wycenimy oraz przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy: info@deco-strefa.com.pl Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz od nas poglądowy plik, który będziesz mógł sprawdzić i zatwierdzić do druku, możliwe będzie również naniesienie dodatkowych zmian.
 • Do naszej tablicy stosuj magnesy neodymowe lub magnesy o średnicy co najmniej 34 mm. Tablica nie sprawdzi się w przypadku ciężkich magnesów pamiątkowych bądź dekoracyjnych. Jeśli chcesz kolekcjonować magnesy z podróży polecamy tablicę magnetyczną w ramie aluminiowej - posiada ona większą siłę przyciągania.
 • Do pisania używaj wyłącznie markerów przeznaczonych do tablic suchościeralnych.
 • Farby lateksowe oraz produkty o zawartości lateksu mogą niekorzystnie wpływać na przyczepność tablic w wersji samoprzylepnej. Jeśli nie jesteś pewien jaką farbą została pomalowana Twoja ściana - wybierz tablicę na podkładzie PCV lub zamów próbki aby przetestować ich przyczepność.

Termin realizacji

Twoje zamówienie zrealizujemy od 3 do 7 dni roboczych.

Uwaga!

Jeżeli wymiary przekraczają łącznie 275 cm, przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie dostawy wielkogabarytowej.

Produkty z tej samej kategorii

Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL