Tablica magnetyczna suchościeralna kolorowa na wymiar

Tablica magnetyczna suchościeralna kolorowa na wymiar
Tablica magnetyczna suchościeralna kolorowa na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna kolorowa na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna kolorowa na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna kolorowa na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna kolorowa na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna kolorowa na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna kolorowa na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna kolorowa na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna kolorowa na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna kolorowa na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna kolorowa na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna kolorowa na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna kolorowa na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna kolorowa na wymiarTablica magnetyczna suchościeralna kolorowa na wymiar
25,68 zł

Kolorowa tablica suchościeralna w dowolnym rozmiarze to uniwersalna propozycja dla wszystkich tych, którzy poszukują praktycznego produktu dla swojego biura, sali szkoleniowej, konferencyjnej, ale również do przestrzeni prywatnych. Wysokiej jakości podłoże magnetyczne sprawia, że z łatwością przypniesz do powierzchni tablicy wszystkie ważne notatki, zaś możliwość wyboru indywidualnego rozmiaru oraz interesująca kolorystyka sprawi, że z pewnością wybierzesz produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Zalety tablicy suchościeralnej:

 • możliwość dostosowania wymiarów do indywidualnych potrzeb,
 • świetne właściwości magnetyczne,
 • szeroki wachlarz interesujących kolorów,
 • łatwe ścieranie oraz ponawianie napisów,
 • solidne wykonanie z najlepszej jakości materiałów,
 • łatwy i czysty montaż.

Do wyboru posiadamy dwa różne warianty tablicy, możesz więc wybrać produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb:

 • tablica samoprzylepna

  produkt wykonany z elastycznej, samoprzylepnej folii o grubości 2 mm. Tablica posiada już własny klej, do jej montażu nie potrzebujesz więc żadnych dodatkowych akcesoriów klejących.

 • tablica na podkładzie PCV

  podłoże o grubości 7 mm zapewnia większą sztywność produktu, który możesz zamontować za pomocą dwustronnej taśmy klejącej bądź systemu montażu. To produkt premium, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Możesz również zadecydować o sposobie wykończenia swojej tablicy.

Wykończenie błyszczące

Posiada idealnie gładką powierzchnię, dzięki czemu świetnie sprawdza się w warunkach intensywnego użytkowania. Wykonywane napisy można ścierać bezpośrednio po ich wykonaniu jak również po dłuższym czasie pozostawienia na jej powierzchni. Do czyszczenia tablicy wystarczy ściereczka z mikrofibry lub ścierak.

Wykończenie matowe

Ze względu na swą niewidoczną dla oka porowatość w mniejszym stopniu odbija światło. Napisy należy ścierać po ich wyschnięciu gdyż bezpośrednio po ich wykonaniu mogą się rozmazywać. Do wycierania tablicy najlepiej sprawdzi się ściereczka z mikrofibry. Tablicę warto okresowo czyścić płynem do tablic suchościeralnych.

Kilka wskazówek:

 • Jeżeli obydwa wybrane przez Ciebie wymiary przekroczą 120 cm, tablica będzie składała się z części.
 • Do naszej tablicy stosuj magnesy neodymowe lub magnesy o średnicy co najmniej 34 mm. Tablica nie sprawdzi się w przypadku ciężkich magnesów pamiątkowych bądź dekoracyjnych. Jeśli chcesz kolekcjonować magnesy z podróży polecamy tablicę magnetyczną w ramie aluminiowej - posiada ona większą siłę przyciągania.
 • Do pisania używaj wyłącznie markerów przeznaczonych do tablic suchościeralnych.
 • Farby lateksowe oraz produkty o zawartości lateksu mogą niekorzystnie wpływać na przyczepność tablic w wersji samoprzylepnej. Jeśli nie jesteś pewien jaką farbą została pomalowana Twoja ściana - wybierz tablicę na podkładzie PCV lub zamów próbki aby przetestować ich przyczepność.

Termin realizacji

Twoje zamówienie zrealizujemy od 3 do 7 dni roboczych.

Uwaga!

Jeżeli wymiary przekraczają łącznie 275 cm, przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie dostawy wielkogabarytowej.

Produkty z tej samej kategorii

Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL