Filtry
Filtry

Zamówienia indywidualne

Każdy z nas pragnie aby wnętrza były jak najbardziej dopasowane do naszych potrzeb oraz upodobań. To wyjątkowe uczucie móc cieszyć się wnętrzem doskonale dostosowanym do naszych preferencji. Idealnie dobrana kolorystyka czy też możliwość wybrania indywidualnego rozmiaru to duże udogodnienie dla każdego, kto ceni sobie niebanalne oraz niestandardowe rozwiązania. Jesteśmy producentem naszych produktów, nie straszne więc są nam indywidualne zamówienia, wykonane i zaprojektowane na specjalne życzenie naszych klientów. Z przyjemnością stworzymy dla Ciebie spersonalizowany wzór, poczynając od zaproponowania projektu, a kończąc na wykonaniu zlecenia. Wszystkie proponowane przez nas produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, przy jednoczesnym zastosowaniu najnowocześniejszych technologii produkcji. Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Zamówienia indywidualne - dopasuj produkt do swoich potrzeb!

Nietuzinkowy wymiar, kolor czy może zastosowanie? Skontaktuj się z nami mailowo i razem dopracujmy szczegóły Twojego wymarzonego produktu. Na każdym etapie produkcji zapewniamy Ci możliwość ingerowania w końcowy efekt wizualny produktu, masz więc pełną gwarancję satysfakcji. Nie pozostawimy Cię samego na żadnym z etapów zamówienia, projektu oraz produkcji! Możesz skonsultować z nami jakość swojego zdjęcia bądź projektu, a jeśli nie masz pomysłu na indywidualny nadruk bądź zwyczajnie nie potrafisz przygotować go samodzielnie - z przyjemnością wycenimy oraz przygotujemy dla Ciebie spersonalizowany projekt graficzny, który powstanie pod czujnym okiem naszych zdolnych projektantów!

Produkty na indywidualne zamówienie

Pamiętaj, że wszystkie produkty na indywidualne zamówienie są produktami szytymi na miarę oraz dostosowanymi specjalnie do Twoich potrzeb. Z tego powodu nie nadają się one do dalszej odsprzedaży oraz nie podlegają zwrotowi. Każdy produkt na indywidualne zamówienie jest objęty pełną 24 - miesięczną gwarancją.

Skontaktuj się z nami i stwórzmy wspólnie coś wyjątkowego!

Szybka wysyłka
Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.
Wsparcie techniczne
Kompetentna i przyjacielska obsługa
100% Bezpieczeństwo
Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL
Masz prawo być zadowolonym
24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu