wydrukuj własną fototapetę

wydrukuj własną fototapetę
13,40 zł

Fototapety ścienne i dekoracyjne przeznaczone do montażu na ścianach, panelach meblowych, szafach, szybach, drzwiach znajdują zastosowanie w każdym wnętrzu od sypialni po kuchnię.

fototapeta samoprzylepna Wall-Art

Fototapeta wykonana z matowej folii ściennej przeznaczonej do montażu na ścianach i powierzchniach szklanych. Zapewnia perfekcyjne przyleganie do powierzchni i wieloletnią trwałość, natomiast specjalny klej umożliwia późniejsze swobodne odklejenie w przypadku demontażu dekoracji lub dowolne przeklejenie jej, nie pozostawiając żadnych śladów.

fototapeta samoprzylepna laminowana Wall-Art

Wykonane z foli ściennej perfekcyjnie przylegającej do powierzchni, jednocześnie umożliwiającej swobodne odklejenie. Laminat natomiast skutecznie ochroni twoją fototapetę przed wszelkimi urazami mechanicznymi, zachowa intensywność i trwałość kolorów na dłużej, a tak abyś mógł cieszyć się dekoracją swojego domu w nieskończoność. Laminowane fototapety doskonale sprawdzą się w kuchniach, jadalniach i pokojach dziecięcych.

Jeżeli chcą Państwo wykadrować zdjęcie, prosimy o wybór docelowego rozmiaru i komentarz przy składaniu zamówienia. Graficy przygotują poglądowy projekt, który dopiero po akceptacji przez Państwa zostanie wydrukowany.

Prosimy nie powiększać sztucznie zdjęcia przed wysyłką. Przyjmujemy automatycznie pliki do 25 MB. Dla większych udostępniamy kanał FTP. Prosimy o kontakt w celu przekazania danych dostępowych.

Fototapeta posiada pełną 24 miesięczną gwarancję.

Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL