Naklejki na zamówienie

Naklejki na zamówienie
11,95 zł

Specjalizujemy się nie tylko w tworzeniu naklejek z gotowymi wzorami, ale również realizacji indywidualnych zamówień naszych klientów. Dzięki temu wystrój domu nabierze niepowtarzalnego charakteru, a ozdobna naklejka będzie doskonałym dopełnieniem indywidualnego stylu w domowej przestrzeni.

Własna naklejka będzie idealna do salonu, kuchni, a przede wszystkim do pokoju dziecięcego. Gustowny napis z imieniem dziecka, rodzinne zdjęcie czy wspomnienie podróży utrwalone na fotografii - możliwości jest mnóstwo, a jedynym ograniczeniem Twoja wyobraźnia. Wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie!

Naklejka Uni-Art

Wykonana jest z wysokiej jakości folii samoprzylepnej, która nie wpływa szkodliwie na naklejane powierzchnie.

Zwróć uwagę! Jeżeli chcą Państwo wykadrować zdjęcie, prosimy o wybór docelowego rozmiaru i komentarz przy składaniu zamówienia. Graficy przygotują poglądowy projekt, który dopiero po akceptacji przez Państwa zostanie wydrukowany.

Prosimy nie powiększać sztucznie zdjęcia przed wysyłką. Przyjmujemy automatycznie pliki do 25 MB. Dla większych udostępniamy kanał FTP. Prosimy o kontakt w celu przekazania danych dostępowych.

Naklejka posiada pełną 24 miesięczną gwarancję.

Szybka wysyłka

Przesyłki ubezpieczone na wypadek uszkodzeń, wysyłka do UE.

Masz prawo być zadowolonym

24 - miesięczna gwarancja, możliwość zwrotu produktu

Wsparcie techniczne

Kompetentna i przyjacielska obsługa

Płatności online

Szyfrowane połączenie i zabezpieczenie SSL